Program Emirates Skywards nagrodzony na Loyalty Awards 2019

Informacja Prasowa - 28.02.2019
8

Program Emirates Skywards nagrodzony na Loyalty Awards 2019

Program Emirates Skywards nagrodzony na Loyalty Awards 2019

  • Wyróżnienie za innowacyjne dynamiczne zasady podwyższania klasy podróży i ofertę Cash+Miles.
  • Członkowie programu wykorzystali blisko 1,5 mld mil

Drugi rok z rzędu program lojalnościowy linii Emirates i flydubai – Emirates Skywards – został nagrodzony w kategorii „Excellence in Management” na uroczystym rozdaniu nagród Loyalty Awards 2019, które odbyło się 19 lutego tego roku w Paryżu. Wyróżnienie odebrał dr Nejib Ben Khedher, wiceprezes Emirates Skywards.

Uroczystość miała miejsce podczas 15. edycji konferencji Loyalty & Awards Conference  organizowanej przez Global Flight, czołową niezależną firmę zajmującą się zarządzeniem programami lojalnościowymi w branży podróżniczej.

W 2018 roku program Emirates Skywards został nagrodzony za wykorzystanie analityki danych do optymalizacji zaangażowania jego członków dzięki ofertom dopasowanym tematycznie i czasowo. W tym roku program zdobył najwyższe wyróżnienie za dalszą pracę nad personalizacją systemu i wprowadzenie innowacyjnych w branży dynamicznych zasad podwyższania klasy podróży oraz promocji Cash+Miles dla członków, którzy logują się i rezerwują loty na stronie Emirates.com.

Łatwo dostępne i wyraźnie widoczne w procesie rezerwacji oferty są dopasowywane na podstawie 150 parametrów związanych ze statusem członka programu i wybranym lotem.  W najbliższych miesiącach system zostanie udoskonalony dzięki wykorzystaniu zaawansowanego predykcyjnego modelowania danych i sztucznej inteligencji oraz wprowadzeniu tej funkcji na kanałach mobilnych Emirates.

O Emirates

Od momentu założenia w 1985 r. linie Emirates otrzymały ponad 500 międzynarodowych nagród za niezrównanej jakości obsługę pasażera.

Linie mają siedzibę w Dubaju, jednym z niewielu miast na świecie, które realizuje politykę otwartych przestworzy, i obok 150 innych linii lotniczych prowadzą działalność na zasadach swobodnej i uczciwej konkurencji.

Flota linii składa się z 274 szerokokadłubowych maszyn, w tym 14 samolotów towarowych, i należy do najmłodszych w przestworzach. Obecnie linie Emirates oczekują na dostawę 243 samolotów o wartości ponad 100 mld dolarów amerykańskich według cen katalogowych.

Linie Emirates obsługują loty w 158 kierunkach w 86 krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowej, Dalekiego Wschodu i Australazji.

Comments

comments

8
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...