Produkcje wideo Mediakraft TV w serwisach WP

Informacja Prasowa - 13.12.2017
162

Produkcje wideo Mediakraft TV w serwisach WP

Wirtualna Polska od grudnia udostępnia użytkownikom materiały wideo przygotowywane przez telewizję internetową Mediakraft TV. Filmy i seriale prezentowane będą na stronie głównej portalu oraz w innych serwisach m.in. WP.TV i parenting.pl.

 

Mediakraft TV tworzy i licencjonuje treści wideo skierowane do młodych widzów.W ofercie znajduje się ponad 20 różnych serii popularno-naukowych, komediowych, lifestyle’owych oraz bajek dziecięcych i vlogów podróżniczych.

 

“Współpraca z Wirtualną Polską pozwala nam na zaprezentowanie najlepszych materiałów jeszcze większej grupie widzów. Filmy będą wyświetlane przy treściach zgodnych z zainteresowaniami użytkowników” – mówi Katarzyna Socash, prezydent Mediakraft TV.

 

Wśród tytułów, które będzie można zobaczyć w serwisach WP znalazły się popularno-naukowe serie „Eureka”, „Topowa Dycha”, a także programy lifestylowe i parentingowe „Lejdis”, „SoKasia” oraz skierowana do najmłodszych widzów bajka „Ubu Kosmita”.

 

“Angażujące i ciekawe wideo sprawdza się zarówno jako samodzielny materiał, jak i uzupełnienie artykułu. Serie tematyczne produkowane przez Mediakraft TV dobrze wpasowują się w charakter naszych serwisów” – mówi Ewelina Drogosz, specjalistka ds. kontentu w Wirtualnej Polsce.

Comments

comments

162
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...