Prezydent Duda zamówił nową stronę internetową. Będzie kosztować 200 tysięcy złotych

Redakcja PR - 01.08.2017
287

Prezydent Duda zamówił nową stronę internetową. Będzie kosztować 200 tysięcy złotych

Prezydent Andrzej Duda nie tylko poprzez zawetowanie dwóch ustaw, ale także poprzez założenie nowej strony internetowej stawia na nowy wizerunek, donosi Wirtualna Polska. Celem jest kontakt z internautami.

„Portal ma być instrumentem efektywnej komunikacji internautów z Kancelarią Prezydenta RP, co umożliwić mają m.in. formularze kontaktu oraz ankiety, wypełniane podczas realizacji licznych projektów z udziałem internautów” – widnieje w zamówieniu.

Nowa wizytówka głowy państwa ma również pozwolić na łatwe uzyskanie informacji na temat jego działalności.

„Najważniejszym tematem portalu jest Prezydent RP, jego działalność (dlatego konieczna jest ekspozycja Kalendarza), zgłaszane projekty i inicjatywy oraz inne prace Kancelarii Prezydenta RP ” – napisano. „Podstawowym założeniem zmiany aktualnej witryny prezydent.pl jest jej odświeżenie, dostosowanie do aktualnych trendów, wyeksponowanie ukrytych dziś funkcjonalności i podstron (jak kalendarz i kwestie legislacyjne) oraz przygotowanie przejrzystej struktury umożliwiającej łatwy dostęp obywateli do ważnych informacji o działalności Prezydenta Rzeczypospolitej”.

Firma Ninfinity.pl będzie realizować zamówienie, które obejmuje m.in. stworzenie nowej strony prezydent.pl (wersja polska i angielska), jak i wdrożenie jej i utrzymanie, także w wersji mobilnej i dla niepełnosprawnych. Jej koszt wynosi 207,6 tys. zł. To o blisko 150 tys. zł mniej niż za poprzednią witrynę, która zmieniona została w 2009 r. jeszcze za kadencji Lecha Kaczyńskiego.

Link do przetargu: Prezydent.pl

Comments

comments

287
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...