Prezes Zarządu TUZ Ubezpieczenia Piotr Zadrożny wybrany członkiem Rady UFG na kolejną kadencję

Informacja Prasowa - 07.07.2022
64

W skład Rady UFG wchodzą osoby rekomendowane przez zakłady ubezpieczeń oraz przedstawiciele UKNF i Ministerstwa Finansów

Prezes Zarządu TUZ Ubezpieczenia Piotr Zadrożny wybrany członkiem Rady UFG na kolejną kadencję

 30 czerwca br. Zgromadzenie Członków Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego wybrało Piotra Zadrożnego, Prezesa TUZ Ubezpieczenia, na kolejną kadencję jako Członka Rady. W skład Rady UFG wchodzą osoby rekomendowane przez zakłady ubezpieczeń oraz przedstawiciele UKNF i Ministerstwa Finansów.

 Skład Rady Funduszu tworzą osoby silnie powiązane z rynkiem ubezpieczeniowym, które doskonale znają branżę, oraz wspierają swoją wiedzą i doświadczeniem Zarząd UFG w realizacji przypisanych zadań..

Kolejna kadencja w Radzie UFG to dla mnie ogromne wyróżnienie oraz oznaka zaufania uczestników rynku ubezpieczeniowego. Uważam to za sukces, zarówno osobisty, jak i całego TUZ Ubezpieczenia – mówi Piotr Zadrożny, Prezes Zarządu TUZ Ubezpieczenia.

TUZ Ubezpieczenia działa na rynku w sektorze ubezpieczeń majątkowych i osobowych i corocznie uzyskuje jedną z najwyższych dynamik wzrostu wśród wszystkich zakładów ubezpieczeń majątkowych na polskim rynku. W 2022 roku został wyróżniony Godłem „TERAZ POLSKA” – Bezpieczny Dom to jedyne ubezpieczenie nagrodzone w XXXII Edycji Konkursu na Najlepsze Produkty i Usługi organizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego.

Comments

comments

64
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...