Premiera w Onecie: nowy program „Pograne” z Piotrem Kędzierskim

Informacja Prasowa - 26.10.2017
112

Premiera w Onecie: nowy program „Pograne” z Piotrem Kędzierskim

W Onecie rusza nowy program rozrywkowy pt. „Pograne”, który poprowadzi Piotr Kędzierski. Nowocześnie przygotowany i zrealizowany program opowie o grach komputerowych i e-sporcie. Współprowadzącą będzie Agnieszka Borysiuk, entuzjastka i znawczyni świata gamingu, a gościem pierwszego odcinka będzie Wojciech „Łozo” Łozowski.

„Pograne” to program rozrywkowy opowiadający o grach komputerowych i wszystkim, co z nimi związane. Gospodarz programu, Piotr Kędzierski, który nie jest graczem i jest sceptyczny wobec fenomenu gier, zaprasza do programu znane osoby. Prowadzący zapyta ich o ulubione gry i czy granie jest dla nich ulubioną formą rozrywki. Gościem pierwszego wydania będzie Wojciech „Łozo” Łozowski, były lider zespołu Afromental oraz wielbiciel gier.

– Już ponad 40 proc. Polaków gra w gry komputerowe. W Onecie nie przechodzimy obok graczy obojętnie. „Pograne” to jednak nie tylko propozycja dla komputerowych maniaków – dynamiczny montaż, rozmowy z gośćmi, bicie rekordu sezonu, profesjonalne recenzje youtuberów – to tylko niektóre z punktów programu, które z pewnością będą interesujące dla dużo szerszego grona internautów – zapowiada Sabina Lipska, Dyrektor Video Grupy Onet-RAS Polska.

W każdym odcinku Piotrowi Kędzierskiemu będzie towarzyszyć Agnieszka Borysiuk – entuzjastka i znawczyni świata gamingu. Rozmowa z gościem programu będzie się toczyć podczas rozgrywki, którą widzowie będą mogli śledzić na ekranie. W każdym odcinku gość programu sprawdzi także swoje umiejętności podejmując wyzwanie zagrania z Agnieszką. Wynik pojedynku będzie wpisywany do rankingu, który finalnie wskaże zwycięzcę sezonu. W każdym wydaniu programu „Pograne” znajdą się również recenzje nowych gier przygotowane przez ekspertów gamingu.

Comments

comments

112
Komentarze
Sonda

Czy nagrody branżowe przynoszą agencjom PR, oprócz prestiżu, korzyści biznesowe??

Loading ... Loading ...