Premiera w Onecie: nowy program „Pograne” z Piotrem Kędzierskim

Informacja Prasowa - 26.10.2017
121

Premiera w Onecie: nowy program „Pograne” z Piotrem Kędzierskim

W Onecie rusza nowy program rozrywkowy pt. „Pograne”, który poprowadzi Piotr Kędzierski. Nowocześnie przygotowany i zrealizowany program opowie o grach komputerowych i e-sporcie. Współprowadzącą będzie Agnieszka Borysiuk, entuzjastka i znawczyni świata gamingu, a gościem pierwszego odcinka będzie Wojciech „Łozo” Łozowski.

„Pograne” to program rozrywkowy opowiadający o grach komputerowych i wszystkim, co z nimi związane. Gospodarz programu, Piotr Kędzierski, który nie jest graczem i jest sceptyczny wobec fenomenu gier, zaprasza do programu znane osoby. Prowadzący zapyta ich o ulubione gry i czy granie jest dla nich ulubioną formą rozrywki. Gościem pierwszego wydania będzie Wojciech „Łozo” Łozowski, były lider zespołu Afromental oraz wielbiciel gier.

– Już ponad 40 proc. Polaków gra w gry komputerowe. W Onecie nie przechodzimy obok graczy obojętnie. „Pograne” to jednak nie tylko propozycja dla komputerowych maniaków – dynamiczny montaż, rozmowy z gośćmi, bicie rekordu sezonu, profesjonalne recenzje youtuberów – to tylko niektóre z punktów programu, które z pewnością będą interesujące dla dużo szerszego grona internautów – zapowiada Sabina Lipska, Dyrektor Video Grupy Onet-RAS Polska.

W każdym odcinku Piotrowi Kędzierskiemu będzie towarzyszyć Agnieszka Borysiuk – entuzjastka i znawczyni świata gamingu. Rozmowa z gościem programu będzie się toczyć podczas rozgrywki, którą widzowie będą mogli śledzić na ekranie. W każdym odcinku gość programu sprawdzi także swoje umiejętności podejmując wyzwanie zagrania z Agnieszką. Wynik pojedynku będzie wpisywany do rankingu, który finalnie wskaże zwycięzcę sezonu. W każdym wydaniu programu „Pograne” znajdą się również recenzje nowych gier przygotowane przez ekspertów gamingu.

Comments

comments

121
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...