Premiera programu „Na ziemi obiecanej” 16 października w Zoom TV!

Informacja Prasowa - 05.10.2017
78

Premiera programu „Na ziemi obiecanej” 16 października w Zoom TV!

Królowie bawełny Karol Scheibler i Izrael Poznański, a także związani z Łodzią znani polscy reżyserzy Andrzej Wajda i Roman Polański oraz aktorzy Leon Niemczyk i Bronisław Wrocławski znajdą się wśród bohaterów programu „Na ziemi obiecanej” o Łodzi, najnowszej produkcji Zoom TV. Program poprowadzi znany łódzki aktor Marcel Szytenchelm. Premiera w poniedziałek, 16 października, o godz. 18:30.

„Na ziemi obiecanej” na nowo odkryje Łódź prezentując różne odsłony jednego z najważniejszych polskich miast. Autorzy program pokażą od kuchni nie tylko Łódź fabrykancką, przybliżając postaci najbogatszych łódzki przemysłowców i sprawdzając jak powstawały imperia przemysłowe i pałace (np. Pałac Poznańskich), ale też przedstawią Łódź filmową. Wśród bohaterów programu znajdą się m.in. związani z Łodzią znani polscy reżyserzy Andrzej Wajda i Roman Polański oraz aktorzy: Bronisław Wrocławski, Leon Niemczyk i Maria Probosz.

„Na ziemi obiecanej” na zlecenie Zoom TV produkuje Telewizja Toya. Materiały przygotowują reporterki Kamila Basińska i Ewa Tyszko pod okiem wydawcy Joanny Goszcz-Stasiak.

Comments

comments

78
Komentarze
Sonda

Czy nagrody branżowe przynoszą agencjom PR, oprócz prestiżu, korzyści biznesowe??

Loading ... Loading ...