Premiera nowej aplikacji Multikino VUE

Informacja Prasowa - 30.10.2019
7

Premiera nowej aplikacji Multikino VUE

Multikino we współpracy z Mastercard wprowadza pierwszą w pełni omnichannelową na polskim rynku kinowym aplikację mobilną. Od dziś za pomocą telefonu można zakupić zarówno bilety na seans filmowy oraz przekąski z barowej oferty kina. Aplikacja w systemie Android oraz iOS jest dostępna w Google Play oraz App Store.

Nowa aplikacja Multikino VUE sprawia, że wizyta w kinie jest jeszcze prostsza i przyjemniejsza. Ładny i intuicyjny interfejs pozwala szybko zorientować się w repertuarze wszystkich kin. Użytkownik aplikacji kupując bilet może również zamówić jeden z czterech najpopularniejszych zestawów barowych. Wszystkie kupowane w aplikacji zestawy są 25% tańsze niż te kupowane w kinie. Dodatkowo Mastercard przygotował bonus dla swoich klientów. Płacąc kartami Mastercard wszystkie zestawy objęte są aż 50% zniżką. Po zakupie jedzenie można odebrać w specjalnie przygotowanych do tego celu punktach w barach kinowych. Aplikacja Multikino VUE jest w pełni zintegrowana z kontem użytkownika na stronie multikino.pl, co pozwala trzymać wszystkie bilety, kody zniżkowe, vouchery na jedzenie oraz karty lojalnościowe (w tym karta Rodzina do kina, M!karta, Filmweb+ oraz Payback) w jednym miejscu dostępnym zarówno przez stronę kina jak i aplikację.

 

To pierwsze w Polsce i jedno z pierwszych w Europie rozwiązań kinowych w pełni omnichannelowych– zaznacza Wojciech Szymczyk, lider rozwiązań cyfrowych dla grupy VUE, do której należy m.in. Multikino. Polska jest pierwszym rynkiem z grupy VUE, gdzie wdrażamy tak złożony produkt. Mamy w planach szybką lokalizację aplikacji na rynku niemieckim oraz brytyjskim. Sprzyja nam fakt, że agencja Infinity, z którą współpracujemy od 5 lat, przygotowała dla nas tę aplikację i obsługuje również rynki niemiecki i włoski – dodaje Szymczyk.

 

Aplikację Multikino VUE wyróżniają dwie unikalne funkcjonalności. Wspomniany już zakup jedzenia przy użyciu telefonu oraz „Film alert” – bardzo wciągająca usługa przypominająca funkcjonalnością jedną z popularnych aplikacji randkowych.  „Polubienie” filmu pozwoli przypomnieć kinomanom o premierze ich ulubionych produkcji zarówno drogą mailową jak i notyfikacją.

Aplikacja nie powstałaby bez silnego wsparcia naszego długoletniego partnera, organizacji Mastercard– zaznacza Mariusz Spisz, Członek Zarządu, Multikino S.A. Nasza sieć kinowa jako pierwsza wypuściła na polski rynek aplikację do sprzedawania biletów już w 2012 roku, wówczas również Mastercard wspierał jej powstanie. Mastercard zainspirował nas także swoimi doświadczeniami płynącymi ze współpracy partnerskiej z masowymi imprezami na całym świecie. Dzięki temu powstał produkt, który – jesteśmy przekonani – spełni oczekiwania naszych widzów – zaznacza Spisz.

 

Nowa aplikacja Multikino VUEjest bezpłatna i już dziś można ją pobrać z Google Play(na telefony komórkowe z systemem Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.infinity.multikino&hl=pl) lub z App Store(na telefony komórkowe z systemem iOS: https://apps.apple.com/pl/app/id1473582493). Bilety na premiery filmowe oraz na przekąski z baru dostępne są w każdym kinie sieci Multikino, a płatność jest możliwa przy użyciu wszystkich popularnych metod.

Aplikacja została stworzona przez zespół Multikino S.A. i agencję Infinity.

Comments

comments

7
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...