Premiera interaktywnej publikacji pt. Digital Transformation Playbook przygotowanej przez IAB Europe

Informacja Prasowa - 12.12.2019
56

Premiera interaktywnej publikacji pt. Digital Transformation Playbook przygotowanej przez IAB Europe

Miło nam ogłosić, iż interaktywny poradnik w formie e-booka na temat cyfrowej transformacji stworzony przez IAB Europe ujrzał światło dzienne. Ewa Opach, Dyrektor ds. edukacji i certyfikacji w IAB Polska była członkiem Komitetu Merytorycznego tej publikacji.

„Z ramienia IAB Polska jestem członkiem Education&Training Committee w IAB Europe i miałam przyjemność współtworzyć Digital Transformation Playbook, który nakreśla kluczowe kroki cyfrowej transformacji. Struktura Playbooka ułatwia jego przeglądanie, podzielona jest na sekcje: definiowanie transformacji cyfrowej, pomiar dojrzałości cyfrowej organizacji, transformacja cyfrowa krok po kroku i finalnie wskazówki ekspertów.

W publikacji można znaleźć różnorodne treści, takie jak: opinie, materiały w stylu “white paper”, treści blogerskie, wywiady, materiały video, kejsy prezentujące konkretne rozwiązania oraz animowane prezentacje. Treści te przygotowały firmy zrzeszone w europejskich IABach oraz członkowie IAB Europe.

Jestem szczególnie dumna, bo w Playbooku znajdziecie materiały aż dziewięciu firm członkowskich IAB Polska.” – mówi Ewa Opach.

Digital Transformation Playbook to źródło informacji, którego celem jest pomoc w ukierunkowaniu wysiłków organizacji z dowolnej branży na drodze do transformacji cyfrowej. Założeniem twórców jest regularna aktualizacja i udoskonalanie publikacji, warto zatem być na bieżąco z przyszłymi wznowieniami.

Poradnik można przeglądać za pomocą przeglądarki lub pobrać z formacie PDF. ze strony IAB Europe.

źródło: iab.org.pl

Comments

comments

56
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...