PR Hub w ścisłym finale World Public Relations & Communication Awards

Informacja Prasowa - 08.09.2023
155

Wyróżniony przez Jury projekt to komunikacja PR nowej strategii biznesowej Grupy Eurocash

Agencja PR Hub jako jedyna firma z Polski otrzymała nominację w konkursie World Public Relations & Communication Awards organizowanym przez międzynarodową organizację Global Alliance for PR. Wyróżniony przez Jury projekt to komunikacja PR nowej strategii biznesowej Grupy Eurocash.

Projekt komunikacyjny dla nowej strategii biznesowej Grupy Eurocash został uruchomiony w 2022 roku. W tym czasie agencja PR Hub zorganizowała i skoordynowała serię aktywacji, w tym konferencję prasową oraz szereg wywiadów eksperckich w czołowych polskich mediach, wspierając realizację celów biznesowych klienta.
Konkurs World Public Relations & Communication Awards jest kontynuacją Comm Prix Awards, który organizowany był rokrocznie przez Global Alliance do 2016 roku. Global Alliance for Public Relations and Communication Management to organizacja non-profit z siedzibą w Szwajcarii, zrzeszająca najważniejsze na świecie firmy i instytucje zajmujące się PR i komunikacją, w tym Polskie Stowarzyszenie Public Relations. Organizacja w 2023 roku powróciła z nową formą konkursu, w którym firmy public relations z całego świata mogły zgłaszać swoje projekty w 21 kategoriach, w tym – tak jak projekt PR Hub dla Grupy Eurocash – w kategorii Reputacja Korporacyjna.
Agencja współpracuje z Grupą Eurocash od 2019 roku i odpowiada za komunikację korporacyjną Grupy.

Comments

comments

155
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...