PR Calling z nowym klientem – porównywarką ubezpieczeń KioskPolis.pl

Informacja Prasowa - 10.09.2019
8

PR Calling z nowym klientem – porównywarką ubezpieczeń KioskPolis.pl

Wraz z początkiem sierpnia br. do grona klientów PR Calling dołączyła spółka KioskPolis.pl – porównywarka ubezpieczeń, oferująca swoim użytkownikom przegląd i zakup ubezpieczeń komunikacyjnych i turystycznych.

Agencja będzie odpowiadać za relacje z dziennikarzami, pozycjonowanie eksperckie przedstawicieli KioskPolis.pl w kluczowych mediach oraz bieżący consulting w zakresie szeroko rozumianej komunikacji.

KioskPolis.pl to porównywarka, która posiada ogromny potencjał komunikacyjny. Wierzę, że nasza współpraca będzie efektywna i uda nam się odpowiednio zadbać o wizerunek spółki i jej ekspertów w mediach. Serdecznie witam KioskPolis.pl w gronie naszych prcallingowych klientów– komentuje Katarzyna Dworzyńska, Head of Business.

Już od jakiegoś czasu obserwujemy PR Calling – podoba nam się podejście agencji do współpracy oraz efekty, które widzimy przy okazji projektów zarządzanych przez zespół Katarzyny. Jestem przekonany, że jesteśmy w dobrych rękach– komentuje Wojciech Fronckiewicz, CEO KioskPolis.pl.

Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Comments

comments

8
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...