PPG GBS z nagrodą Diamond Award

Informacja Prasowa - 22.12.2022
299

Nagrod Diamond Award za doskonałość w biznesie, w kategorii Tiger

PPG GBS z nagrodą Diamond Award

Firma PPG Global Business Services Poland została uhonorowana nagrodą Diamond Award za doskonałość w biznesie, w kategorii Tiger. Nagrodę przyznało firmie stowarzyszenie ABSL (Association of Business Service Leaders in Poland) w uznaniu dla projektu „Systems of safety”, który jest odpowiedzią na pojawiające się potencjalne ryzyka w zakresie BHP. 

Wdrożenie projektu pomaga w zapewnieniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa i sprawnej organizacji pracy. Zgłoszony projekt dotyczył kompleksowego zaadresowania wymagań regulacyjnych oraz korporacyjnych PPG pod kątem zarządzania dokumentacją surowców używanych w zakładach produkcyjnych w rejonie EMEA. Stworzona została zintegrowana baza danych aktywnych surowców przypisanych do poszczególnych lokalizacji wraz z informacją o poziomie ich zgodności z wymaganiami regulacyjnymi oraz możliwością bezpośredniego dostępu do konkretnego dokumentu

W efekcie PPG zredukowało obciążenia i nakłady pracy o 10%. Inicjatywa przyczyniła się do wzrostu bezpieczeństwa dzięki większemu przywiązaniu do wewnętrznych regulacji i polityk.

„Stworzyliśmy bazę danych EMEA do śledzenia statusu i zmian w aktywnie wykorzystywanych surowcach zgłaszanych przez dostawców. Wdrożenie tych rozwiązań pozwoliło nam na poprawę bezpieczeństwa zakładów produkcyjnych PPG” – powiedział Rafał Kosecki, Manager PS, Environmental Health & Safety.

ABSL to Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych. Organizacja zrzesza podobne sobie firmy, wyznaczając standardy, kierunki rozwoju usług biznesowych w Polsce. Celem ABSL jest rozwój zrównoważonej gospodarki, która będzie wspierać biznes, inwestycje, innowacyjne rozwiązania, edukację. Co dwa lata, ABSL przyznaje nagrody liderom sektora nowoczesnych usług biznesowych. Diamenty ABSL to najbardziej prestiżowe nagrody w branży, wyróżniające spółki, które wdrożyły najbardziej nowatorskie projekty z korzyścią dla prowadzonej działalności, wzmacniając pozycję sektora nowoczesnych usług finansowych jako filaru gospodarki. Ideą ABSL Diamonds Awards jest uhonorowanie firm, które inspirują, dążą do doskonałości biznesowej i innowacji, kreują długoterminowe wartości dla społeczeństwa oraz programy integracji zawodowej.

 PPG: WE PROTECT AND BEAUTIFY THE WORLD®

W PPG codziennie opracowujemy i oferujemy farby, powłoki i materiały specjalistyczne, którym klienci ufają już blisko 140 lat. Dzięki poświęceniu, kreatywności i bliskiej współpracy, jesteśmy w stanie sprostać największym wyzwaniom, jednocześnie wyznaczając właściwy kierunek dalszego rozwoju. Główna siedziba PPG znajduje się w Pittsburghu, a nasze oddziały są w ponad 75 krajach na całym świecie. W 2021 roku firma zanotowała przychód netto w wysokości 16,8 mld USD. Wspieramy klientów z branży budowlanej, konsumenckiej, przemysłowej, transportowej oraz z rynków pochodnych. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.ppg.com.

Comments

comments

299
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...