PPG Deco wybiera Wills Integrated (Dekoral, Bondex, Drewnochron)

Informacja Prasowa - 27.02.2019
99

PPG Deco wybiera Wills Integrated (Dekoral, Bondex, Drewnochron)

PPG Deco wybiera Wills Integrated (Dekoral, Bondex, Drewnochron)

Firma PPG Deco rozpoczęła współpracę z Wills Integrated. Od początku roku zespół WI jest odpowiedzialny za kształtowanie wizerunku trzech marek grupy: Dekoral, Bondex i Drewnochron.

Współpraca obejmuje wsparcie marketingowe w obszarze:  PR, Social Media oraz wsparcie komunikacyjne. Zespół WI odpowiada również za kreację kampanii reklamowej dla marek Bondex i Drewnochron.

PPG Deco Polska Sp. z o.o. to producent wiodących na polskim rynku farb i lakierów, w tym marki Dekoral, a także Dekoral Professional, Dekoral Gold, Domalux, Drewnochron, Bondex oraz Sigma. Spółka jest częścią koncernu PPG Industries – światowego lidera na rynku farb, lakierów przemysłowych, produktów chemicznych, wyrobów optycznych, szkła, szkła płaskiego i innych materiałów specjalnych. Firma działa w ponad 60 krajach świata i zatrudnia ok. 40 tys. pracowników.

Wills Integrated to agencja marketingu zintegrowanego z Wrocławia, obecna na rynku od 2011 roku. WI współpracował m.in. z takimi markami jak: Vozilla, Swiss Krono, Barwa, Tesco, PKP Intercity, Florina, Lakma czy fischer. Jest również współzałożycielem biznesowego think-tanku Thinkdom.

 

Comments

comments

99
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...