Pozostał ostatni tydzień. Zgłoszenia do Kreatury przedłużone do 21 października 2021!

Informacja Prasowa - 15.10.2021
45

Pozostał ostatni tydzień. Zgłoszenia do Kreatury przedłużone do 21 października 2021!

Pozostał ostatni tydzień. Zgłoszenia do Kreatury przedłużone do 21 października 2021!

 W tym roku odbędzie się już 25. edycja Konkursu Niezależnej Kreacji „Kreatura”. Twórcy, firmy oraz agencje i domy mediowe mogą zgłosić swoje prace tylko do 21 października 2021 r. Termin zgłoszeń został przedłużony o 7 dni.

Kreatura to ogólnopolski konkurs dla twórców, firm oraz podmiotów, które na zlecenie lub w ramach promocji własnej przeprowadziły kampanię marketingową lub uczestniczyły w jej realizacji. Wydarzenie od lat organizuje redakcja magazynu „Media Marketing Polska” – najstarszego w Polsce miesięcznika poświęconego mediom i branży reklamowej.

Ważną misją Kreatury jest wspieranie niezależnych, zwłaszcza nowych, agencji i  młodych kreatywnych. Cieszy nas niezmiernie, że od kilku lat każdego roku w konkursie pojawiają się nowe marki agencyjne, o których czasem nawet my, dziennikarze „MMP”, nie słyszeliśmy wcześniej (…) To wszystko nie oznacza, że Kreatura zamyka się na duże agencje czy doświadczonych twórców. Pokażcie niezależne myślenie i zmierzcie się z nową falą agencji. Marki potrzebują dziś elastyczności i innowacyjności – bardziej niż kiedykolwiek mówi Tomasz Wygnański, redaktor naczelny magazynu „Media Marketing Polska”.

Tegoroczna edycja „Kreatury” obfituje w nowości. Wśród ponad dwudziestu kategorii konkursowych pojawiła się nowa: PODCASTY, do której twórcy ciekawych audycji dźwiękowych mogą się zgłosić bezpłatnie.

Za darmo mogą się też zgłaszać freelancerzy do 26 roku życia, zaś dla młodych pracowników agencji i domów mediowych przewidziana jest specjalna kategoria konkursowa – Kreatura X, do której brief przygotowała Skoda Polska. Zgłoszenia do tej kategorii również są bezpłatne.

W tym roku wraz ze Skodą kontynuujemy nasz projekt Kreatura X, czyli specjalną bezpłatną kategorię, w której młodzi kreatywni przygotowują prace według briefu od tej marki. Obiecujemy, że w tym roku brief będzie jeszcze bardziej inspirujący.  – zapewnia Tomasz Wygnański.

Gala wręczenia nagród #Kreatura2021 odbędzie się już 25 listopada 2021 r.

Prace biorące udział w konkursie oceniane są pod kątem oryginalności i innowacyjności pomysłu oraz ponadprzeciętnej jakości wykonania. Zgłoszenia w tym roku będzie oceniać jury pod kierownictwem Karoliny Witeckiej, CEO i współwłaścicielki agencji Cut The Mustard. Z pełnym składem jury można zapoznać się TUTAJ.

PublicRelations.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Bio:

Konkurs Niezależnej Kreacji Kreatura organizowany jest od 1996 r. przez najstarszy ogólnopolski tytuł branżowy „Media Marketing Polska”, wydawnictwo – VFP Communications Ltd. Celem konkursu jest wyróżnienie i uhonorowanie twórców polskiej sztuki reklamowej, m.in. agencji reklamowych full service, sieciowych i niesieciowych, agencji marketingu zintegrowanego, BTL oraz interaktywnych, a także domów mediowych, studio filmowych, fotograficznych i graficznych oraz indywidualnych twórców branży marketingowej (freelancerów).

„Media Marketing Polska” to magazyn poświęcony mediom, reklamie i marketingowi. Stanowi obszerne źródło informacji na temat nowych produktów, systemów dystrybucji, innowacji marketingowych, działań promocyjnych oraz różnych technik sprzedaży. Informuje o agencjach reklamowych, klientach, dla których pracują, nowych kampaniach i przetargach.

Wydawcą miesięcznika „Media Marketing Polska”, „MMPOnline”, „Handel”, „Handel Extra” i „Food Service”/Ouichef.pl jest VFP Communications LTD (część niemieckiego koncernu Deutcher Fachverlag Media Group) – jeden z największych niezależnych wydawców specjalistycznych w Europie; dostarcza profesjonalnych informacji osobom decyzyjnym z trzech segmentów rynku B2B: Media/Agencje, FMCG, HoReCa.  VFP Communications jest też organizatorem branżowych konferencji oraz konkursów reklamowych, m.in. Golden Arrow, Gala Marketerów, Agencji Reklamowych i Domów Mediowych oraz Kreatura, jak również plebiscytu poświęconego branży FMCG – Hit Handlu.

Więcej informacji: www.kreatura.pl

Relacje z poprzednich edycji:   https://kreatura.pl/archiwum/

Comments

comments

45
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...