Poznaj świat Somersby w nowej odsłonie

Informacja Prasowa - 26.06.2020
204

Poznaj świat Somersby w nowej odsłonie

Poznaj świat Somersby w nowej odsłonie

Marka Somersby rozpoczęła nową kampanię reklamową wariantu Sparkling Rosé. Spoty pokazują niezwykły świat marki pełen uśmiechu i dobrej energii płynącej ze spotkań z przyjaciółmi przy nowym piwie Somersby.

Kolejna już reklama nowości Somersby prezentuje świat marki w innej niż dotychczas odsłonie. Akcja spotu tym razem toczy się nie w magicznych ogrodach, a w mieście. Jej bohaterami są przyjaciele, którzy razem spędzają czas i celebrują bardziej lub mniej codzienne sytuacje przy Somersby Sparkling Rosé.

Naszą nową reklamą chcemy pokazać naszym konsumentom,  że Somersby Sparkling Rosé jest idealne na spotkania z przyjaciółmi. –  mówi Aleksandra Borek, Somersby Brand Manager – Jednak przede wszystkim jest to piwo, które podkreśla zarówno wyjątkowe momenty, jak również codzienne chwile.

Somersby Sparkling Rosé to piwo inspirowane różowym winem.  Ma jasny kolor, delikatny smak i lekko musujące bąbelki. Mocno schłodzone, podane w kieliszku daje doskonałe orzeźwienie.

Reklama przygotowana została przez agencję Grey. Planowaniem mediów zajmuje się Dom Mediowy Initiative. Równocześnie prowadzona jest kampania VOD  i banerowa w Internecie budującą świadomość nowego wariantu Somersby.

Spot obejrzeć można także pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=e5V3ld7gWyk

Comments

comments

204
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...