Powstaje SWIPE UP! Nowa agencja produkcyjna na trudne czasy

Informacja Prasowa - 04.09.2020
205

Powstaje SWIPE UP! Nowa agencja produkcyjna na trudne czasy

Powstaje SWIPE UP!  Nowa agencja produkcyjna na trudne czasy

Natalia Czapracka i Joanna Dobrowolska tworzą kreatywną agencję produkcyjną pod nazwą Swipe Up, specjalizującą się w produkcji kampanii kontentowych, opartych o zdjęcia i video. Swipe Up zapewnia pełną obsługę produkcji zdjęć, filmów i wydarzeń, m.in. reprezentując fotografów, którzy wypracowali własny, oryginalny język wizualny w różnorodnych branżach. Nowa agencja działa od czerwca 2020r.

Unikalnym i dość nowym rozwiązaniem, które oferuje Swipe Up są sesje wyjazdowe, na które agencja zaprasza różnych, niekonkurencyjnych Klientów. Dzięki temu każdy z nich otrzymuje pakiet zdjęć i video, skrojony pod jego potrzeby w znacznie niższej cenie.

„Pandemia postawiła przed rynkiem nowe wyzwania, na które zdecydowałyśmy się odpowiedzieć. Marki stale potrzebują kontentu do zasilania swoich kanałów social mediowych, podczas kiedy możliwości produkcyjne i budżetowe są bardzo niepewne
i często ograniczone. To wymaga nowego podejścia do współpracy i elastycznych rozwiązań i w tym upatrujemy naszą szansę” – mówi Joanna Dobrowolska.

„Oferujemy absolutnie kompleksową obsługę – od przygotowania koncepcji, poprzez nadzór produkcyjny, aż po przekazanie gotowych materiałów. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dobierając starannie zespół spośród sprawdzonych przez nas dostawców” – dopowiada Natalia Czapracka.

Założycielki budowały swe doświadczenie w największych zespołach kreatywno-strategicznych, m.in. DDB, H2O Creative oraz po stronie Klienta, m.in. Play, Samsung.

W portfolio agencji już znaleźli się pierwsi klienci zarówno z Polski jak i zza granicy, a efekty współpracy pojawią się już wkrótce.

Więcej informacji: http://swipe-up.pl & https://www.instagram.com/swipe_up_agency

Comments

comments

205
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...