Powrót Justyny Żychalskiej do WALK Creative

Informacja Prasowa - 19.07.2021
248

Powrót Justyny Żychalskiej do WALK Creative

Powrót Justyny Żychalskiej do WALK Creative

Po 4 miesiącach do Walk Creative powróciła Justyna Żychalska, obejmując stanowisko Design&Creative Supervisor. Podczas przerwy we współpracy z Grupą Walk była związana z inną agencją.

Od lipca br. zakres obowiązków Justyny Żychalskiej poszerzył się o nowe obszary. Aktualnie będzie nie tylko wspierać dział kreacji designersko jak wcześniej, ale też odpowiadać za wszystkie projekty zespołu pod kątem egzekucyjnym oraz wspomagać procesy pozyskiwania nowych Klientów agencji.

To zawsze cieszy kiedy utalentowane, zdolne i lubiane osoby wracają. Myślę, że będzie to ogromna korzyść dla całego zespołu – tym bardziej, że Justyna będzie go wspierać w nowej, rozszerzonej roli, dbając przede wszystkim o wizualną jakość naszych projektów– komentuje Paweł Heinze, Dyrektor Kreatywny w Walk Creative.

Żychalska posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w reklamie, głównie na stanowisku Graphic Designer.  Karierę zawodową zaczynała w łódzkich agencjach reklamowych, między innymi w Pheno Agency, gdzie zaprojektowała logotyp Łodzi i współtworzyła identyfikację wizualną miasta Łódź. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w takich agencjach jak Havas Worldwide Warsaw, Mullen Lowe czy ostatnio Freundschaft. Pod kątem designu w obszarze BTL i digital opiekowała się między innymi  takimi  markami jak: Vision Express, Orange, NC+, Ballantine’s, Belvedere, Merdeces, Ferrero, Vectra, Dilmah czy Aldi.

Comments

comments

248
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...