Powraca „7. Dzień Tygodnia w Radiu ZET”

Jerzy Ciszewski - 09.03.2021
198

Powraca „7. Dzień Tygodnia w Radiu ZET”

Powraca „7. Dzień Tygodnia w Radiu ZET”

Najważniejsze tematy mijającego tygodnia, komentarze, opinie, gorące dyskusje i różne punkty widzenia. Już od 14 marca Andrzej Stankiewicz i jego goście będą podsumowywać wydarzenia społeczno-polityczne ostatnich dni. Dziennikarz poprowadzi program w Radiu ZET, pozostając jednocześnie publicystą i zastępcą redaktora naczelnego Onetu. „7. Dzień Tygodnia w Radiu ZET” będzie emitowany w każdą niedzielę po 9:00 i potrwa godzinę, bez przerw reklamowych.
Bardzo się cieszę, że jeden z czołowych polskich publicystów, jakim, bez wątpienia, jest Andrzej Stankiewicz, dołączy do prowadzących programy w Radiu ZET. W czasach pandemii i wywołanego nią światowego kryzysu, pojawiających się fake newsów oraz gorących społeczno-politycznych sporów w naszym kraju rolą mediów jest rzetelne informowanie i przedstawianie różnych punktów widzenia. Zmiany, które nastąpiły w ostatnim roku, poszukiwanie wiarygodnych informacji przez słuchaczy skłoniły nas do poszerzenia publicystycznej oferty Radia ZET – mówi Michał Celeda, redaktor naczelny Radia ZET.
To dla mnie ogromny zaszczyt poprowadzić program, tradycją sięgający czasów założyciela Radia ZET, Andrzeja Woyciechowskiego. Razem ze znakomitymi zespołami Radia ZET i Onetu, postaramy się uczynić niedzielne poranki polityczne znów wielkimi. – deklaruje Andrzej Stankiewicz.
Audycja powstaje we współpracy z Onetem. Będzie ją można zobaczyć na żywo na Radiozet.pl, a także głównej stronie portalu Onet.pl oraz na profilach Radia ZET i Onetu na Facebooku.
Andrzej Stankiewicz jest zastępcą redaktora naczelnego Onet.pl. Przed dołączeniem do Onetu w 2016 roku przez 14 lat był związany z dziennikiem „Rzeczpospolita”, pracował także w „Newsweeku” oraz we „Wprost”. Trzykrotnie zdobył nagrodę Grand Press, przyznawaną za najlepsze teksty roku. Jest współautorem „Biblii dziennikarstwa” oraz trzech książek — „Donald Tusk. Droga do władzy”, „Wałęsa. Zdrajca czy bohater?” oraz „Zbigniew Ziobro. Historia prawdziwa”.
„7. Dzień Tygodnia” był emitowany w Radiu ZET w latach 2001-2016. Został zastąpiony programem „Śniadanie w Radiu ZET” (2016-2017), który powstawał we współpracy z telewizją Polsat News.

Comments

comments

198
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...