Posłuchaj PR-owcu drogi, oto skutecznego podcastowania wymogi – PR się opłaca

Informacja Prasowa - 28.11.2019
101

Posłuchaj PR-owcu drogi, oto skutecznego podcastowania wymogi - PR się opłaca

Bank Credit Agricole, Europejski Fundusz Leasingowy i Polskie Stowarzyszenie Public Relations zapraszają na drugie wydarzenie z cyklu PR się opłaca, które odbędzie się w poniedziałek, 9 grudnia o 18:00 we Wrocławiu. Tematem spotkania będą podcasty w PR.

Podcasting dość szybko wdarł się na rynek i nie zapowiada się, żeby zniknął. Daje on szansę na budowanie własnego kanału mediowego, w którym odbiorcy będą wyjątkowo mocno zaangażowani. Jednak, tak jak jest ze wszystkim – można zmarnować lub wykorzystać szanse, które daje. 

Jak skutecznie realizować podcasty w PR? Odpowiedzi na to pytanie udzieli Michał Kasprzyk, mówca, trener przemawiania, specjalista od podcastów.

Spotkanie odbędzie się 9 grudnia o 18:00 w biurowcu Business Garden Wrocław – budynek F (sala konferencyjna), przy ulicy Legnickiej 48 we Wrocławiu. Obowiązuje rejestracja: https://evenea.pl/event/843349-2/

Członkowie PSPR mają gwarantowane pięć darmowych wejściówek. Decyduje kolejność zgłoszeń pod adres: rejestracja@polskipr.pl. Dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na cele statutowe PSPR.

 

Więcej o prelegencie, Michale Kasprzyku:

Przemówienia sprawiły, że życie wywróciło mu się do góry nogami i dzięki temu ma teraz cel w życiu, pracę i żonę. Chce opowiadać historie, które dają wartość odbiorcom oraz pomagać innym tworzyć takie historie. Najnowsze medium, które mu na to pozwala i którym się ekscytuje, to podcasty. Przed publicznością czuje się jak ryba w wodzie, więc pomaga wygłaszać lepsze przemówienia ludziom, którzy chcą skuteczniej przekazywać swoją wiedzę lub inspirować innych. Mówca czerpiący wiele z TEDa. Organizator TEDxWroclaw. Podcaster w Do Początku. Partner w Earborne Media – pierwszym w Polsce podcastowym studiu produkcyjnym skupiającym się na podcastach narracyjnych. Założyciel Biura Mówców Spice, które pomaga w kontakcie ze świetnymi prelegentami. Zaangażowany w projekt pierwszej europejskiej analogowej bazy kosmicznej z zespołem Space Is More.

źródło: polskipr.pl

 

Comments

comments

101
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...