Portalspozywczy.pl w odświeżonej formie

Redakcja PR - 05.11.2018
296

Wszystko co najważniejsze dla branży spożywczej teraz w nowej formule

Odświeżona formuła serwisu portalspozywczy.pl to jeszcze więcej praktycznej wiedzy, trendów i bieżących wydarzeń na rynku żywności. Nowe funkcje umożliwiają łatwiejszy i szybszy dostęp do wszystkiego, co jest najważniejsze w codziennym prowadzeniu biznesu oraz pracy w branży spożywczej.

Portalspozywczy.pl to 360 tys. użytkowników i ponad milion odsłon miesięcznie, 40 tys. subskrybentów codziennego newslettera oraz ponad 11 tys. użytkowników portalu społecznościowego Facebook i 1886 obserwujących na Twitterze*.

„Przemysł spożywczy w Polsce w ostatnich latach ma się coraz lepiej. Rosną przychody netto branży spożywczej oraz wartość eksportu polskiej żywności. Firmy szykują się do szerszej ekspansji zagranicznej i stawiają na eksport. To właśnie eksport, w tym jego nowe kierunki, będzie głównym motorem wzrostu branży w kolejnej dekadzie” – mówi Paulina Mroziak, redaktor prowadząca portalspozywczy.pl. – „Jednak jeśli polscy producenci nadal chcą osiągać sukces na arenie międzynarodowej to powinni uważnie śledzić trendy obecne na europejskim i światowym rynku żywności. To klucz do długofalowego sukcesu” – dodaje.

Aby ułatwić producentom analizę trendów i bieżących wydarzeń w branży spożywczej, redakcja portalspozywczy.pl wprowadziła nową szatę graficzną, układ działów oraz funkcjonalności. Rozbudowano m.in. grupy segregujące kategorie produktowe w poszczególne podserwisy, poszerzono dział analiz, komentarzy i wywiadów. Nową, bardziej czytelną formę zyskały notowania cen produktów rolno-spożywczych, w komentarzach pojawiła się funkcja oceny poszczególnych wpisów oraz możliwość odpowiadania na pojedyncze komentarze użytkowników. Również strefa premium prezentująca ekskluzywne treści, teksty analityczne oraz raporty branżowe zyskała nowe oblicze. Zmieniono układ graficzny newslettera, który każdego dnia dociera do 40 tys. odbiorców.

 

 

Nowy portalspozywczy.pl oferuje jeszcze więcej fachowej wiedzy podanej w formie tabel, infografik i wykresów, ale także fotogalerie oraz autorskie materiały filmowe prezentujące relacje z najciekawszych wydarzeń w branży, nowości produktowe oraz kampanie promocyjne i reklamowe firm spożywczych i handlowych.

„Żywność i szeroko pojęte jedzenie stały się wielkomiejską modą. Nie tylko ciekawostki, ale także rzetelne wiadomości oraz fakty związane z tym rynkiem są gratką dla internautów. Wprowadziliśmy udoskonalenia do naszego serwisu chcąc ułatwić zainteresowanym korzystanie ze źródła fachowej wiedzy o rynku spożywczym w Polsce. Pakiet codziennych news’ów żywnościowych serwujemy dodatkowo za pomocą porannego newslettera. Mam nadzieję, że teraz jeszcze chętniej rozpoczną Państwo dzień z naszym serwisem” – mówi Paulina Mroziak, redaktor prowadząca portalspozywczy.pl.

Portalspozywczy.pl codziennie dostarcza informacje pomocne w prowadzeniu biznesu i ciekawe dla wszystkich, którzy interesują się branżą spożywczą, stanowiąc platformę wymiany poglądów i opinii na temat całej branży oraz jej poszczególnych sektorów. Jest miejscem prezentacji ludzi związanych z biznesem spożywczym oraz źródłem kontaktów i ciekawostek rynkowych z życia podmiotów tej gałęzi gospodarki.

* dane z 5 listopada 2018 r.

Comments

comments

296
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...