Portal parentingowy Mamadu.pl uruchamia program interwencyjny w dobie koronawirusa

Informacja Prasowa - 02.09.2020
33

Portal parentingowy Mamadu.pl uruchamia program interwencyjny w dobie koronawirusa

Portal parentingowy Mamadu.pl uruchamia program interwencyjny w dobie koronawirusa

Temat powrotu dzieci do szkół od kilku tygodni jest tematem numer 1. Wszyscy znaleźli się w nowej sytuacji, którą trzeba zbadać, oswoić, a następnie nauczyć się w niej żyć. Nie zapominajmy jednak w tych dyskusjach i przepychankach, że najważniejsze jest zdrowie. Nasze, naszych dzieci, nauczycieli, dyrektorów.
Dlatego należący do Grupy naTemat.pl serwis parentingowy Mamadu.pl uruchamia akcję interwencyjną „Raz, dwa, trzy… Mamadu patrzy”. W jej ramach wytypowaliśmy 100 szkół podstawowych i średnich z całej Polski, z różnych województw, do których wysłaliśmy specjalne listy. 
– List trafi do 100 szkół, ale naturalnie do wzięcia udziału zapraszamy każdą szkołę w Polsce. Zachęcamy dyrekcję każdej z placówek do kontaktu z nami. W tym celu stworzyliśmy specjalny, „interwencyjny” adres mailowy [email protected], na który mogą zgłaszać nam absurdy i problemy, pojawiające się w związku z nową sytuacją w szkołach. Zbierzemy je, opiszemy, pomożemy nagłośnić, a w razie potrzeby zainterweniujemy tam, gdzie trzeba i przygotujemy listę konkretnych pytań do odpowiedniego ministerstwa – mówi Alicja Cembrowska, p.o. redaktor naczelnej Mamadu.pl.
Mamadu.pl to jeden z czołowych serwisów parentingowych w Polsce, który powstał w 2014 roku jako część Grupy naTemat.

Comments

comments

33
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...