„POPkultura” – nowy program wideo na Gazeta.pl

Jerzy Ciszewski - 04.09.2019
6

„POPkultura” – nowy program wideo na Gazeta.pl

„POPkultura” – nowy program wideo na Gazeta.pl

 
W czwartek, 5 września br. na Gazeta.pl zadebiutuje nowy cotygodniowy program wideo, w którym dziennikarki redakcji Kultura.Gazeta.pl będą opowiadać o filmach, książkach i serialach. Format „POPkultura” pojawi się w każdy czwartek o godz. 19:00 na stronie głównej Gazeta.pl i w serwisie kulturalnym portalu.
Marta Korycka i Justyna Bryczkowska, redaktorki strony Kultura.Gazeta.pl w nowym programie porozmawiają o kulturalnych nowościach – powiedzą m.in. o najnowszych filmach, książkach czy serialach. – Jesteśmy wielkimi fankami popkultury, dlatego w każdym odcinku programu będziemy opowiadać o tym, co kochamy, co nas zadziwia i rozczula – mówi Marta Korycka, szefowa serwisu Kultura.Gazeta.pl. W „POPkulturze” prowadzące opowiedzą zarówno o nowościach, jak i o ciekawych oraz zabawnych wydarzeniach z przeszłości, a także przedstawią autorski ranking.
W pierwszym odcinku programu widzowie dowiedzą się więcej o najnowszym filmie Patryka Vegi „Polityka”, a także o fenomenie  legendarnej opery mydlanej – „Moda na sukces”. Nowe odsłony programu będą dostępne na stronie głównej Gazeta.pl w każdy czwartek o godz. 19:00.
„POPkultura” to jedna z licznych propozycji cyklicznych programów wideo i serii redakcyjnych tworzonych przez redakcję Gazeta.pl. Od poniedziałku do piątku w godzinach porannych portal zaprasza na „Rozmowę na żywo” prowadzoną przez Łukasza Kijka, Grzegorza Sroczyńskiego lub Jacka Gądka. W poniedziałki na Gazeta.pl dostępny jest m.in. program „Sekcja piłkarska”, we wtorki teksty dziennikarza Sport.pl z cyklu „Kiedrosport”, w środy użytkowcy Gazeta.pl mogą oglądać „Studio Biznes” oraz cykl „Zwykli niezwykli”, a także czytać wywiady z serii „Mamy moc”, zaś w czwartki ich uwagę przyciągają m.in. cykle „Skąd jestem” oraz „Mapa smaków Polski”.
W sumie Gazeta.pl prezentuje aż 17 stałych cykli, które publikowane są o różnych porach dnia, od poniedziałku do niedzieli. Wszystkie można znaleźć w zakładce Cykle Gazeta.pl umieszczonej na pasku nawigacji na górze strony głównej portalu.

Comments

comments

6
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...