Ponad 30 mln wyświetleń pierwszego sezonu programu „Tomasz Lis”

Informacja Prasowa - 04.08.2016
59

Ponad 30 mln wyświetleń pierwszego sezonu programu „Tomasz Lis”

22 odcinki zanotowały łącznie ponad 30 mln wyświetleń, a program jest najpopularniejszym formatem w historii vod.pl, ze średnim czasem odtworzenia ponad 25 minut.

Program Tomasza Lisa zadebiutował na Onecie i na Newsweek.pl 29 lutego 2016 roku. W pierwszym sezonie programu wyemitowano 21 odcinków oraz jeden odcinek specjalny poświęcony Brexitowi. Gośćmi gospodarza programu byli najważniejsi komentatorzy życia publicznego i spraw międzynarodowych, m.in. Aleksander Kwaśniewski, Radosław Sikorski, prof. Leszek Balcerowicz, Garri Kasparow, Włodzimierz Cimoszewicz i prof. Adam Strzembosz, a także artyści, m.in. Maciej Stuhr, Maja Ostaszewska i Agnieszka Holland.

Premiera internetowego programu Tomasza Lisa była bezprecedensowym wydarzeniem na polskim rynku medialnym, a jak pokazują wyniki oglądalności pierwszego sezonu, program cieszy się dużą popularnością wśród internetowych użytkowników” – mówi Aleksander Kutela, prezes zarządu Onet S.A. „Jednocześnie jest to najbardziej wymagająca seryjna produkcja jakiej się autorsko podjęliśmy. Efekt końcowy daje nam ogromną satysfakcję i potwierdza przyjęty kierunek w realizacji internetowych programów premium.” – dodaje Sabina Lipska, dyrektor video w Grupie Onet-RAS Polska.

Program można było obejrzeć premierowo na wielu platformach, w tym na urządzeniach mobilnych, w aplikacji Onet, a po premierze, w całości, również na VoD.pl. Program był także dostępny na stronach internetowych Gazety Wyborczej. Fragmenty i wypowiedzi gości były dodatkowo wykorzystywane kontekstowo w publikacjach na Onecie, Newsweek.pl i w mediach społecznościowych.

Najczęściej odtwarzanym odcinkiem programu był odcinek otwierający pierwszą serię, notując ponad 2 mln odtworzeń. Gośćmi odcinka byli Aleksander Kwaśniewski i biskup Tadeusz Pieronek. Na kolejnych miejscach pod względem liczby odtworzeń znalazły się odcinki nr 2 – 1,7 mln odtworzeń (gośćmi byli Andrzej Olechowski i Garri Kasparow), nr 3 – 1,4 mln odtworzeń (gośćmi byli Jerzy Stępień i Dorota Wellman) oraz odcinek nr 8 – 1,4 mln odtworzeń (gośćmi byli ksiądz Kazimierz Sowa, Ireneusz Krzemiński i Jacek Poniedziałek).

Ostatni odcinek pierwszego sezonu programu wyemitowano w poniedziałek, 18 lipca. Drugi sezon programu będzie emitowany na Onecie i Newsweek.pl od września. Wszystkie odcinki pierwszej serii można zobaczyć na platformie vod.pl, pod tym linkiem: http://vod.pl/tomasz- lis-program

infografika_podsumowanie_pierwszego_sezonu

Comments

comments

59
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...