Polskie startupy i Elon Musk na jednej scenie

Redakcja PR - 28.04.2017
187

Najprężniej rozwijające się polskie startupy pojawią się na konferencji Collision w Nowym Orleanie

Już wkrótce jedne z najprężniej rozwijających się polskich startupów pojawią się na konferencji Collision w Nowym Orleanie. Będą jednymi z 4500 wystawców obok takich gigantów jak Google, Microsoft czy Cisco. Polska firma edrone została wyróżniona i wygłosi prezentację podczas wydarzenia stając na tej samej scenie, na której wystąpią Jessica Alba i Elon Musk.

Już 2 maja w Nowym Orleanie rozpoczyna się konferencja Collision poświęcona najnowszym technologiom. W ciągu dwóch lat wydarzenie urosło do rozmiarów jednego z największych w branży. W tym roku w konferencji weźmie udział aż 4500 wystawców i zostanie odwiedzona przez 20 tysięcy uczestników ze 100 krajów świata.

Na konferencji pojawią się zarówno najszybciej rozwijające się startupy jak i znani giganci rynkowi. Obok takich firm jak Google, Microsoft, IBM, Atlassian czy Cisco pojawili się także mniejsze, dynamicznie rozwijające się firmy jak Jyre, Captive8, a także firmy z Polski: Netguru, Sparkbit czy Software Mill.

Ponadto zorganizowano konkurs w którym wyłoniono 66 firm które wygłoszą prezentację podczas Collision. Na finałowej liście znalazła się nawet polska firma – edrone, twórca pierwszego systemu eCRM dla sklepów internetowych. CEO firmy, Michał Blak, pojawi się więc na tej samej scenie co takie osobistości jak przedsiębiorca i filantrop, Elon Musk, Karen Walker, CEO firmy Cisco czy Jessica Alba reprezentująca na Collision The Honest Company.

Comments

comments

187
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...