Polski świat sportu gratuluje Lewandowskiemu

Informacja Prasowa - 30.11.2021
54

Polski świat sportu gratuluje Lewandowskiemu

Polski świat sportu gratuluje Lewandowskiemu

Drugie miejsce Roberta Lewandowskiego w plebiscycie „Złotej Piłki” sprawia, że kapitan naszej reprezentacji w piłce nożnej, ambasador marki 4F, stał się oficjalnie najlepszym polskim piłkarzem w historii. W poniedziałkowy wieczór Lewandowski odebrał także przyznaną po raz pierwszy w historii Ballon d’Or nagrodę dla najlepszego napastnika świata. Żaden inny piłkarz reprezentujący nasz kraj nie może poszczycić się takimi wynikami w tym najbardziej prestiżowym na świecie konkursie. W roku, w którym odbyły się Mistrzostwa Europy, tak wysoka pozycja jest bez wątpienia wynikiem wybitnym.

Polska marka 4F, z którą Robert współpracuje jako ambasador, postanowiła uhonorować piłkarskiego bohatera świetlnymi gratulacjami na fasadzie warszawskiego wieżowca Warsaw Spire. Iluminacja pojawiła się już 29 listopada, jeszcze przed ogłoszeniem wyników plebiscytu, podgrzewając emocje oczekiwania na werdykt. W poniedziałek treść napisu uległa zmianie.

– Robert nie bez powodu był jednym z faworytów tegorocznego konkursu, co samo w sobie jest ogromnym osiągnięciem, dlatego pragniemy złożyć mu zasłużone gratulacje. Jego niesamowita forma sprawia, że głęboko wierzymy w jego sukces w przyszłym roku – mówi Igor Klaja, prezes OTCF, do którego należy marka 4F. – Piłka w wydaniu Roberta to absolutny fenomen. To, że reprezentuje on w świecie Polskę, ale także naszą markę, jest dla nas powodem do dumy. Współpraca z nim to dla 4F sama przyjemność. Dla mnie osobiście Robert jest najlepszym piłkarzem świata i wierzę, że wiele osób nie tylko z Polski, ale także z zagranicy podziela tę opinię. To nie tylko wspaniały piłkarz, ale także wzór do naśladowania. Praca z nim to dla nas prawdziwy przywilej – dodaje Igor Klaja.

Napastnik Bayernu Monachium pozostaje idolem całego pokolenia piłkarzy. W ostatnich latach „Lewy” zachwyca nie tylko skutecznością (w sezonie ligowym 2020/2021 strzelił 41 bramek w 29 meczach, wyrównując tym samym legendarny rekord Gerda Muellera), ale też samym stylem.

Poza boiskiem Robert Lewandowski realizuje kolejne projekty, które niezmiennie zwracają uwagę jego fanów. W tym roku do sprzedaży trafiły już dwie kolekcje ubrań sportowych 4F x RL9, zaprojektowane we współpracy z polskim producentem.

Comments

comments

54
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...