Polska wygrała ze Szwajcarią w 1/8 finału Mistrzostw Europy

Jerzy Ciszewski - 26.06.2016
259

Słowa najwyższego uznania dla reprezentacji Polski w piłce nożnej - Brawo chłopaki !

Polska wygrała ze Szwajcarią w 1/8 finału Mistrzostw Europy

Naszej Drużynie należą się słowa najwyższego uznania. W sobotnim meczu, w 1/8 finału Mistrzostw Europy, Polacy pokonali reprezentację Szwajcarii (1:1) i po dogrywce i w karnych 5:4. Jest to fantastyczna nowina.

Przyznam się, że nie sądziłem iż dożyję momentu w którym polska reprezentacja w piłce nożnej będzie grała o tak wysokie stawki. Gdy Szwajcarzy wyrównali napisałem na fejsie – „Widocznie tak musi być; chcecie być Wielcy, musicie wygryźć sobie flaki; nie ma innej drogi”  Osobiście nie jestem znawcą piłki nożnej, zawsze interesowały mnie inne dyscypliny; na sporcie znam się jednak bardzo dobrze. Z tą dziedziną życia jestem związany od dziecka; zaryzykuję twierdzenie, że wszystko co udało mi się zdobyć i wypracować to właśnie dzięki temu, że byłem sportowcem. Więc właśnie takie moment są najlepszą z możliwych lekcji jakie można odebrać. A tytuł tej lekcji brzmi – Nigdy, Nigdy, nikomu się nie poddawać ! Gryźć do samego końca.

W życiu i sporcie nie ma innej drogi jak tylko pokonywanie przeciwności i walka ze swoimi słabościami. Sądzę więc, że mecz ze Szwajcarią może być przełomowy – w sensie psychicznym i duchowym – dla naszej drużyny. Wytrzymali niesamowite ciśnienie. Nie stracili drugiej bramki. Przetrzymali dogrywkę. W karnych jak profesorowie futbolu lokowali – raz za razem – piłkę w siatce.  Wytrzymali niesamowity stres … Wielkie Brawa

Co teraz ? Teraz trener Nawałka, dalej  musi pracować nad ich głowami – nasi są rozpędzeni. Dlatego też Portugalię możemy przeskoczyć …. nie wierzycie ?

Polska wygrała ze Szwajcarią w 1/8 finału Mistrzostw Europy

Zdjęcie pobrałem z Twittera Grzegorza Krychowiaka –  robię to z czystym sumieniem; tak naprawdę jest ono własnością całej Polski

 

 

Comments

comments

259
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...