Polska reżyserka Olga Czyżykiewicz zrealizowała klip dla ZAZ!

Jerzy Ciszewski - 14.02.2022
50

Polska reżyserka Olga Czyżykiewicz zrealizowała klip dla ZAZ!

Polska reżyserka Olga Czyżykiewicz zrealizowała klip dla ZAZ!

Z początkiem lutego światło dzienne ujrzał najnowszy teledysk do piosenki francuskiej wokalistki ZAZ, stworzony przez czołową polską reżyserkę klipów muzycznych – Olgę Czyżykiewicz.

Olga pracowała z topowymi polskimi gwiazdami, stworzyła setki teledysków, m.in. dla Kayah, Marysi Sadowskiej, Natalii Kukulskiej, Dody, Margaret, Sylwii Grzeszczak, Nergala, Smolastego i wielu innych artystów. Dzisiaj coraz częściej trafiają do niej projekty zagranicznych gwiazd. Tak było właśnie w przypadku ZAZ, a efektem tej współpracy jest teledysk, który spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem fanów wokalistki oraz branży.

Jak reżyserka wspomina tę współpracę? „Był to dla mnie ogromny zaszczyt, nie tylko ze względu na format gwiazdy z jaką przyszło mi pracować, ale też ze względu na założenia projektu. Scenariusz miał pokazać przemianę ZAZ jako artystki i kobiety, jej duchową podróż. To dla mnie absolutnie bliskie tematy, móc opowiedzieć TAKA historię dla TAKIEJ artystki to wyróżnienie. ZAZ jest niezwykle pokorną i życzliwą osobą, to dla mnie największy wyznacznik artysty. Podziwiam ją za to, że przemawia do odbiorcy wyłącznie poprzez swój wielki talent i dar jakim jest jej głos, nie potrzebuje wokół siebie sztucznego hałasu.”

Olga nie spoczywa na laurach – cały czas tworzy projekty dla polskich i zagranicznych gwiazd, prowadzi także autorską szkołę Music Video School, w której wraz z gronem topowych specjalistów przygotowuje młodych twórców teledysków do samodzielnego działania na rynku, od niedawna jest też współwłaścicielką domu produkcyjnego CoCo Commercial Concept, gdzie przekłada swoją artystyczną wrażliwość na komercyjne projekty wnosząc do branży reklamowej powiew świeżości i nową jakość. Prywatnie jest szczęśliwą mamą, pasjonatką Podhala gdzie ma swój drugi dom i spędza każdą wolną chwilę.

Comments

comments

50
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...