Polska Press Grupa uruchomiła serwis „StrefaObrony.pl”  

Informacja Prasowa - 19.06.2024
214

Treści prezentowane w serwisie skierowane są zarówno do ekspertów, jak i pasjonatów tej tematyki

Polska Press Grupa, lider w branży mediów regionalnych i lokalnych, uruchomiła „Strefę Obrony” – portal o charakterze edukacyjno-informacyjnym. Umożliwi on zdobycie profesjonalnych, sprawdzonych i najnowszych informacji dotyczących m.in. wojska i innych służb mundurowych, polityki obronnej,
a także przemysłu obronnego. Treści prezentowane w serwisie skierowane są zarówno do ekspertów, jak i pasjonatów tej tematyki. Będzie to też ważne miejsce debaty na tematy związane m.in. z bezpieczeństwem zewnętrznym
 i wewnętrznym, cyberbezpieczeństwem, konfliktami, geopolityką i infrastrukturą krytyczną. Redaktorem naczelnym „Strefy Obrony” jest Robert Szulc, a product ownerem – Dominik Malczewski. Serwis został objęty patronatem honorowym Ministerstwa Obrony Narodowej. 

Nowy serwis „StrefaObrony.pl”, którym kieruje Robert Szulc, będzie oferował czytelnikom rzetelne informacje, dogłębne analizy oraz wywiady z kluczowymi postaciami branży zbrojeniowej, sił zbrojnych oraz polityki międzynarodowej. Internauci będą mieli również dostęp do raportów i opinii ekspertów, które pomogą im lepiej zrozumieć dynamicznie zmieniające się środowisko geopolityczne oraz innowacje technologiczne w sektorze obronnym.

Jesteśmy przekonani, że nasz nowy portal zaoferuje treści o wyjątkowej wartości merytorycznej dla wszystkich zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa i obronności. Naszą misją jest dostarczanie rzetelnych informacji, edukowanie oraz wywoływanie merytorycznych dyskusji na temat kluczowych zagadnień wpływających na bezpieczeństwo i stabilność Polski mówi Zenon Nowak, Prezes Zarządu Polska Press Grupy.

Warto podkreślić, że serwis „SterfaObrony.pl”, należący do Polska Press Grupy, rozpoczyna współpracę
z wiodącymi dziennikarzami oraz ekspertami z kraju i zagranicy, a także instytucjami badawczymi i think- tankami zajmującymi się szeroko pojętym bezpieczeństwem i tematyką militarną. Do współpracy zostali zaproszeni m.in. analityk wojskowości – Dawid Kamizela oraz ekspert – Łukasz Prus, którzy będą odpowiadać za treści związane z techniką wojskową, przemysłem zbrojeniowym, siłami zbrojnymi i polityką obronną. Ponadto patronat honorowy nad serwisem sprawuje Ministerstwo Obrony Narodowej.

Uruchomienie nowego serwisu stanowi część strategii rozwoju firmy, mającej na celu poszerzenie oferty tematycznej i umocnienie wysokiej pozycji Polska Press Grupy w Internecie.

Comments

comments

214
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...