Polska instagramerka szuka hejtera, który prześladuje ją od dwóch lat. Za znalezienie wyznaczyła nagrodę w wysokości 100 tys. zł

Redakcja PR - 31.07.2018
3

Polska instagramerka szuka hejtera, który prześladuje ją od dwóch lat. Za znalezienie wyznaczyła nagrodę w wysokości 100 tys. zł

Laura Reiss jest polską modelką, która systematycznie uzupełnia swoje konto na Instagramie o zdjęcia swoje i swojej córeczki Lei. Jak się okazało, dzięki swojej działalności dorobiła się hejtera, który regularnie atakuje ją i dziecko. Reiss wyznała, że incydent trwa nieprzerwanie od dwóch lat, zdesperowana kobieta po tak długim czasie mówi stop i wyznacza nagrodę w wysokości 100 tys. zł za wskazanie sprawcy.

 

Fot. Instagram: lauracocoreiss

Reiss napisała na Instagramie:

Jak wielu z Was wie, od około 2 lat ktoś nieustannie mnie prześladuje (…). Praktycznie każdy komentarz przepełniony jest wulgaryzmami, rasizmem (czarnuch, cyganka, cygańska bachorzyca), absurdalnymi insynuacjami na mój temat (prostytucja, sponsoring) czy sugerowaniem udziału Lei w pedofilskich czynnościach”

 

                                              Fot. Instagram: lauracocoreiss

Popularna instagramerka, mimo że ma świadomość, że osoba, która odpowiada za niedopuszczalne zachowanie, sprytnie ukrywa swoją tożsamość, jednak mimo wszystko ma nadzieję, że uda ustalić się jej tożsamość i zmusić do odpowiedzialności prawnej.

Reiss wyznaczyłą 100 tys. zł dla osoby, która pomoże jej namierzyć hejtera, co w rezultacie zaowocuje ukaraniem sprawcy.

 

 

Na podstawie: http://natemat.pl/245135,laura-reiss-modelka-oferuje-100-tys-zl-za-znalezienie-hejtera

Comments

comments

3
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...