„Polska dla seniorów” w Radiu TOK FM

Informacja Prasowa - 17.01.2020
145

"Polska dla seniorów" w Radiu TOK FM

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, które przypadają 21 i 22 stycznia, Radio TOK FM przygotowuje specjalną akcję multimedialną. Złożą się na nią: audycje, ekskluzywne podcasty oraz specjalne materiały dostępne na tokfm.pl. Dzięki nim słuchacze i internauci poznają problemy, oczekiwania i codzienność starszych osób w Polsce.

W dniach 20 – 26 stycznia redakcja Radia TOK FM na swojej antenie i w serwisie internetowym podejmować będzie temat osób starszych.

 

– Starzejące się społeczeństwo to wyzwanie, z którym musimy się zmierzyć już dziś, bo z każdym rokiem w Polsce przybywa osób po 60. roku życia. Przybywa też problemów, z którymi muszą się zmierzyć sami seniorzy, ich rodziny, ale również rząd. Dlatego, w nawiązaniu do Dnia Babci i Dnia Dziadka, już w przyszłym tygodniu oddamy głos seniorom – zapytamy, jak im się żyje w Polsce, jakie mają oczekiwania, problemy i wyzwania. Porozmawiamy z ekspertami i praktykami, jak zabezpieczyć przyszłość starszych ludzi, a tym samym nas wszystkich – wyjaśnia Małgorzata Wołczyńska, inicjatorka i koordynatorka akcji z redakcji TOK FM.

 

Po zakończeniu akcji – od 27 stycznia na antenie Radia TOK FM pojawią się „Przewodniki dla seniorów”, czyli audycje z praktycznymi poradami.

Akcja „Polska dla seniorów” będzie obecna również na tokfm.pl i w aplikacji TOK FM – m.in. w postaci podcastów, a także na profilach stacji w mediach społecznościowych.

 

Comments

comments

145
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...