POLREGIO wybrało COHN&WOLFE

Informacja Prasowa - 04.02.2019
85

POLREGIO wybrało COHN&WOLFE

POLREGIO WYBRAŁO COHN&WOLFE

Agencja Cohn&Wolfe jest odpowiedzialna za komunikacje korporacyjną POLREGIO, marki należącej do Przewozów Regionalnych.

 W ramach obowiązującego kontraktu agencja Cohn&Wolfe jest odpowiedzialna za realizację kompleksowych działań public relations w zakresie komunikacji korporacyjnej. Do zadań Cohn&Wolfe należy m.in. stworzenie strategii komunikacyjnej i jej realizacja oraz utrzymywanie i rozwijanie relacji firmy z jej głównymi grupami interesariuszy.

Umowa została zawarta na 12 miesięcy z możliwości przedłużenia.

Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO, powstały w 2001 roku.  Są największym pasażerskim przewoźnikiem kolejowym w Polsce. Każdego dnia  na tory w całym kraju wyjeżdża około 1900 pociągów POLREGIO. W ciągu roku  z usług spółki korzysta ponad 81 mln pasażerów.

Agencja Cohn & Wolfe działa na polskim rynku od 2002 roku i specjalizuje się  w realizacji projektów z zakresu PR korporacyjnego, w tym komunikacji kryzysowej, wewnętrznej, employer brandingu oraz z obszaru CSR. Do klientów Cohn&Wolfe należą firmy z sektora: finansów, technologii, real estate, przemysłu, motoryzacji, farmacji. Cohn & Wolfe jest częścią GREY Group Poland, należącej do koncernu WPP. Od września 2019 roku agencją kieruje Michał Olbrychowski.

Comments

comments

85
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...