„Polowanie z Makaronem”, czyli intensywne podróże ze Sławomirem Makarukiem i jego autorskim filmem

Redakcja PR - 18.09.2018
293

Sławomir Makaruk uruchomił serwis i kanał YouTube, by zaprosić do najodleglejszych zakątków i kultur

Sławomir Makaruk na swoim serwisie dzieli się nie tylko relacjami ze swoich dalszych i tych całkiem bliskich wypraw, ale udziela również porad jak do takich eskapad się przygotować. Co najważniejsze, w swoich wpisach i na kanale nie nie prezentuje oklepanych i zatłoczonych miejsc, a zupełnie nową jakość podróży. Nierzadko są to wyprawy z tych tzw. ekstremalnych, nie tylko fizycznie, ale też każące poszerzyć własny światopogląd.

Jak sam mówi:

Niedawno zdałem sobie spraw, ze jestem łowcą – zbieraczem. Dlatego powstał projekt: „Polowania z Makaronem”

Projekt „Polowania…”,  obejmuje stronę internetową, blog oraz kanał you tube MakarukTV prowadzony przez podróżnika. W swoim ostatnim autorskim filmie nurkuje na jednej z Indonezyjskich wysp razem z rdzenną ludnością. W samym nurkowaniu nie byłoby może nic specjalnego (Makaruk nurkuje od dziecka), jednak sprzęt może zadziwić niejednego doświadczonego płetwonurka.

 

Sławomir Makaruk, pseud. Makaron (ur. 4 października 1963) – polski podróżnik, fotograf, zawodowy nurek, kierownik wypraw (m.in. programu podróżniczego TVP2 Boso przez świat), instruktor nurkowania, ratownik ochotnik TOPR, instruktor jazdy offroadowej. Syn mgr.inż. lotnictwa Wiesławy Łaneckiej-Makaruk i inż. lotnictwa, pilota doświadczalnego Sławomira Makaruka.

Comments

comments

293
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...