Polka pokieruje obradami Jury Effie Awards Europe 2022

Informacja Prasowa - 14.02.2022
209

Polka pokieruje obradami Jury Effie Awards Europe 2022

Polka pokieruje obradami Jury Effie Awards Europe 2022

Magdalena Kosińska, Marketing Director CEER w Philips Domestic Appliances, wykładowczyni
i mentorka szkoły MBS by Effie, Szkoły Strategii Marki, Członkini Rady Edukacyjnej SAR oraz członkini Komitetu Organizacyjnego Effie Poland będzie współprzewodniczyć tegorocznej edycji Effie Awards Europe.

Od 2019 r. obrady Jury Effie Awards Europe współprowadzą przedstawiciele i przedstawicielki klienta i agencji. Polscy marketerzy i reprezentanci agencji komunikacyjnych wielokrotnie zasiadali już w jury Effie Awards Europe. W tym roku po raz pierwszy Polka będzie współprzewodniczyła jury. Drugą współprzewodniczącą będzie Carmen Fernández de Alarcón, dyrektor generalna Havas Spain.

Jestem zaszczycona i dumna, że zostałam nominowana na współprzewodniczącą Effie Awards Europe 2022. Effie to wyjątkowa nagroda, która promuje dyscyplinę myślenia, kreatywność
i inteligencję w tworzeniu rozwiązań, elastyczność w działaniu i odwagę do kwestionowania status quo – czyli wszystkiego, co dziś nazywamy marketingiem i efektywnością biznesową. Jest to nagroda, która jednoczy wszystkich marketerów – zarówno tych po stronie klientów, jak i tych po stronie agencji. Nie mogę się doczekać spotkania z tak wspaniałym zespołem Jury i omówienia najlepszych strategii i kampanii z ostatnich miesięcy
– powiedziała Magdalena.

Magdalena Kosińska posiada ponad 20-letnie doświadczenie marketingowe, zdobyte w czołowych firmach FMCG i SDA, takich jak Philips, L’Oreal, Danone, Kraft Foods czy Reckitt Benckiser. Jako wykładowczyni, mentorka i opiekunka programów edukacyjnych SAR uczestniczy w Radzie Edukacyjnej SAR, wykłada w Szkole Strategii Marki oraz przewodniczy programowi MBS by Effie. Pomaga marketerom i pracownikom agencji komunikacyjnych rozwijać kompetencje w takich obszarach jak strategie marketingowe, efektywne rozwiązania biznesowe, budowanie i rozwijanie zespołów, marketing behawioralny czy siła kontekstów kulturowych. Wielokrotnie zasiadała w Jury Effie Awards Poland. Kierowane przez nią zespoły były często nagradzane w Effie Awards Poland za skuteczne kampanie m.in. w kategoriach Launch/Relaunch, Durable Goods, Food czy Performance Marketing.

Rola, którą obejmie Magdalena Kosińska w edycji Effie Awards Europe 2022, jest drugą znaczącą funkcją w globalnych strukturach Effie, powierzoną Polsce. W październiku ubiegłego roku Paweł Tyszkiewicz, dyrektor zarządzający Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR został przewodniczącym Effie Partner Council. Funkcja ta podkreśla pionierski sposób myślenia SAR o rozwoju samego konkursu, ale także głębokie rozumienie współczesnej komunikacji marketingowej i potrzeby ciągłego poszerzania wiedzy branżowej.

Effie Awards Europe organizowane jest przez Europejskie Stowarzyszenie Agencji Komunikacyjnych (EACA) we współpracy z Procter & Gamble, The European Interactive Digital Advertising Alliance (EDAA), The European Publishers’ Council, Adforum.com i Viva Xpress Logistics.

Comments

comments

209
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...