„Polish Your English” – specjalny magazyn „Gazety Wyborczej” do nauki języka angielskiego

Informacja Prasowa - 13.02.2019
28

„Polish Your English" – specjalny magazyn „Gazety Wyborczej” do nauki języka angielskiego

„Polish Your English” – specjalny magazyn „Gazety Wyborczej” do nauki języka angielskiego

 Idiomy wykorzystywane w języku biznesowym, zwroty przydatne w pracy, słówka do rozmowy na każdy temat oraz testy sprawdzające wiedzę – to wszystko będzie można znaleźć w kolejnym numerze magazynu do nauki języka angielskiego przygotowanym przez redakcję „Gazety Wyborczej”. „Polish Your English” dostępny będzie w sprzedaży od czwartku, 14 lutego br.

Specjalne wydanie „Gazety Wyborczej” to propozycja dla wszystkich, którzy chcą podszlifować swój angielski, szczególnie w aspekcie zawodowym. Redakcja dziennika przygotowała 30 lekcji związanych z pracą i biznesem.

Czytelnicy znajdą w magazynie słowa wytrychy, biurowe gafy językowe, „zdradliwe” czasowniki oraz zwroty, dzięki którym można prowadzić small talk w miejscu pracy. Na końcu wydania czeka na nich test, który pozwoli im sprawdzić, czego się nauczyli. W magazynie przeczytać będzie można także oryginalne teksty z jednego z najpopularniejszych dzienników świata – „The Wall Street Journal”.

Magazyn „Polish Your English” w objętości 100 stron dostępny będzie w punktach sprzedaży prasy od czwartku, 14 lutego br. w cenie 19,99 zł. Wraz z nim czytelnicy otrzymają miesięczny dostęp do cyfrowych treści „Gazety Wyborczej” i „The Wall Street Journal.”.

Specjalne wydanie wspiera autopromocja prowadzona na łamach „Gazety Wyborczej”, w serwisie Wyborcza.pl oraz w mediach społecznościowych. Działania przygotował i zaplanował zespół promocji „Gazety Wyborczej”.

Comments

comments

28
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...