„Pogodni przez całe życie” w Radiu Pogoda

Informacja Prasowa - 14.09.2020
272

„Pogodni przez całe życie” w Radiu Pogoda

„Pogodni przez całe życie” w Radiu Pogoda

 
Radio Pogoda w nowej akcji szuka słuchaczy, którzy są „Pogodni przez całe życie”. Redakcja stacji do 4 października br. czeka na zdjęcia swoich odbiorców – fotografie z dzieciństwa i aktualne ujęcia, które łączy uśmiech i radość. Uczestnicy zabawy otrzymają nagrody, a dodatkowo będą mogli zobaczyć swoje zdjęcia na billboardach w miastach nadawania Radia Pogoda w ramach specjalnej, listopadowej kampanii rozgłośni. 

W poniedziałek 14 września 2020 r. Radio Pogoda rozpoczęło akcję „Pogodni przez całe życie”. Stacja zachęca w niej słuchaczy do udowodnienia, że od zawsze są pogodni, a pogoda ducha jest niezależna od wieku. Zadaniem uczestników zabawy jest nadesłanie dwóch fotografii, na których są uśmiechnięci i radośni – jednego zdjęcia z dzieciństwa i jednego aktualnego. Fotografie można przesyłać do 4 października na adres pogodni@radiopogoda.pl.

Na laureatów zabawy czekają nagrody od stacji, a dodatkowo możliwość udziału w kampanii promocyjnej Radia Pogoda prowadzonej w listopadzie br. Zwycięskie zdjęcia pojawią się na nośnikach reklamy zewnętrznej w 8 miastach nadawania rozgłośni, a także w internecie.
Akcja „Pogodni przez całe życie” w Radiu Pogoda jest promowana na antenie stacji, jej stronie internetowej radiopogoda.pl oraz na profilu stacji na Facebooku.

Comments

comments

272
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...