Podziel się ciepłem!

Jerzy Ciszewski - 21.12.2018
103

Podziel się ciepłem!

Podziel się ciepłem ! Pracownicy Publicis Groupe zapraszają do świątecznej akcji charytatywnej

Święta to czas, w którym dzielimy się ciepłem. Ta myśl zainspirowała pracowników agencji należących do Grupy Publicis w Polsce, by zrobić coś dobrego i nietuzinkowego. Kierując się zasadą „Power of One”, zjednoczyli swą twórczą energię i umiejętności, przygotowując akcję charytatywną pod hasłem „Ciepłych!”.

W filmie promującym akcję, wystąpili pracownicy wszystkich agencji Publicis Groupe, którzy stworzyli imponującą skalą interaktywną kartkę świąteczną, wykorzystując do animacji ponad 1000 koców, które trafią następnie do podopiecznych trzech organizacji: Mokotowskiego Hospicjum Świętego Krzyża, Szafy Przyjaciół oraz Schroniska w Korabiewicach. Każdy odwiedzający stronę akcji www.cieplychX1000.pl  może wybrać organizację, której chce przekazać 1 z 1000 koców. Na stronie można również stworzyć własną wersję video kartki z ciepłymi, świątecznymi życzeniami i przesłać je do bliskich lub udostępnić w mediach społecznościowych.

Akcję wspiera kampania reklamowa w internecie i kinie, działania PR oraz aktywności realizowane w mediach własnych agencji należących do Publicis Groupe. Kampania promująca akcję została również zaplanowana i zrealizowana przez pracowników Grupy.

Spot „Ciepłych!” wyreżyserował Mikołaj Łebkowski

Studio IMATIC, producent Igor Koch

Dźwięk Expresso/Efaktura.

Film w wersji PL i ENG jest dostępny pod tym linkiem:

https://lion.box.com/s/4yctujcsw6mk9uy1bvsegmx938xif04p

Comments

comments

103
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...