Podwójne złoto dla Public Dialog

Informacja Prasowa - 10.09.2020
174

Podwójne złoto dla Public Dialog

Podwójne złoto dla Public Dialog

Agencja Public Dialog została doceniona w międzynarodowym konkursie Stevie® Awards. Projekt „Mali Ratownicy” zrealizowany we współpracy z Volkswagen Polska został nagrodzony aż dwoma złotymi statuetkami w kategoriach:Communications or PR Campaign of the Year – Corporate Communications” oraz „Communications or PR Campaign of the Year – Community Engagement”. Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono 3800 prac z 63 krajów.

Zgłoszony przez Public Dialog projekt zdobył najwyższe noty w dwóch kategoriach: Komunikacja Korporacyjna i Zaangażowanie Społeczności, pokonując 3800 innych prac z 63 krajów. Projekt „Mali Ratownicy” miał na celu edukację najmłodszych z zakresu udzielania pierwszej pomocy. W ciągu dwóch miesięcy w specjalnych Strefach Małych Ratowników na polskich plażach ratownicy medyczni przeszkolili ponad 17 000 dzieci. W trakcie trwania projektu agencja prowadziła m.in. biuro prasowe, pozycjonowała ambasadorów w mediach, organizowała konferencje prasowe.

Volkswagen stworzył program „Mali Ratownicy” w 2017 roku.  Jego zadaniem jest nauczenie zasad udzielania pierwszej pomocy jak największej liczby dzieci i pokazanie, że jest to bardzo proste a jakże ważne. Program każdemu dziecku daje fantastyczną okazję do budowania jego wiedzy, umiejętności, i poczucia pewności siebie. Zaszczepia umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach, dodaje odwagi i pobudza chęć pomagania innym. W specjalnych strefach na polskich plażach, dzieci stawały się super bohaterami i uczyły się prawidłowo udzielać pierwszej pomocy, pod czujnym okiem profesjonalnych ratowników medycznych.

Więcej o projekcie “Mali Ratownicy”: https://www.youtube.com/watch?v=DvQiJ9100so&t=4s

Stevie® Awards jest największym konkursem biznesowym na świecie. Powstał w 2002 roku, aby honorować i promować osiągnięcia oraz sukcesy specjalistów i firm z całego świata. Stevie® Awards należą do jednych z najbardziej cenionych międzynarodowych nagród w świecie biznesu.

Comments

comments

174
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...