Podsumowanie sezonu NASCAR Cup Series 2022 na żywo tylko w Motowizji!

Informacja Prasowa - 07.12.2022
91

Idealny czas na rzeczowe podsumowanie tegorocznej rywalizacji

Podsumowanie sezonu NASCAR Cup Series 2022 na żywo tylko w Motowizji!

Sezon NASCAR Cup Series dobiegł końca już ponad miesiąc temu. Emocje związane z wyłanianiem mistrza powoli opadają, więc to idealny czas na rzeczowe podsumowanie tegorocznej rywalizacji. W tym roku widzowie zobaczą je w zupełnie nowej formie – na żywo!

Tegoroczny sezon NASCAR Cup Series tradycyjnie rozpoczął wyścig Daytona 500, był to pierwszy duży test samochodów nowej generacji, które wprowadzono do wyścigów serii pucharowej w tym roku. Kolejne tygodnie przyniosły niespotykaną liczbę zwycięzców. Wielu kierowców wygrywało swoje wyścigi po raz pierwszy w karierze, w opozycji często stali zaś doświadczeni zawodnicy, którzy nie byli w stanie odnaleźć drogi do kręgu zwycięzców przez cały rok. Kolejne miesiące to potyczki kierowców, niesamowite finisze, groźne wypadki i wiele więcej.

Jeden z najciekawszych i najbardziej niesamowitych sezonów NASCAR Cup Series w tym wieku, zasługuje na specjalne podsumowanie. Już w sobotę 10 grudnia o godzinie 20:00 na antenie Motowizja pokaże specjalny program na żywo, podsumowujący tegoroczny sezon pucharowej serii NASCAR. Skupimy się na całym okresie od lutego tego roku, aż do listopada, aby znaleźć najciekawsze sytuacje tego sezonu, które ukształtowały ten rok oraz doprowadziły nas do wielkiego finału w Phoenix i wyłonienia mistrza serii.

Doskonale znani widzom Motowizji komentatorzy Michał Budziak i Szymon Tworz, wspólnie z Krzysztofem Woźniakiem w roli prowadzącego zasiądą do rozmowy aby precyzyjnie podsumować tegoroczną batalię. Ich wypowiedzi przeplatane będą specjalnymi materiałami wideo, gdzie jeszcze raz widzowie będą mogli zobaczyć najważniejsze momenty tego roku.

To nie wszystko. W trakcie programu eksperci oddadzą głos także widzom Motowizji. Śledząc media społecznościowe będą odpowiadać na pytania i odnosić się do kwestii poruszonych przez widzów.

Chcemy dać kibicom coś nowego i wyjątkowego. W tym roku kilkukrotnie przed wyścigami czy odcinkami specjalnymi transmitowaliśmy specjalne studia w których nasi eksperci, komentatorzy i prezenterzy rozmawiali z gośćmi, ale także kibicami. Chcemy to rozszerzyć o coś, czego jeszcze nie robiliśmy – przez godzinę będziemy na żywo dyskutować – z udziałem widzów – o tym, co działo się w sezonie 2022 NASCAR Cup Series, a działo się sporo. – mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

NASCAR Cup Series – Podsumowanie sezonu 2022 na żywo na antenie Motowizji – sobota, 10 grudnia godz. 20:00.

 

NASCAR Cup Series – Podsumowanie sezonu 2022 na Facebooku Motowizji – sobota, 10 grudnia godz. 19:45.

 

ZAPOWIEDŹ WIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=2aZHzoqvHfk

 

Comments

comments

91
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...