Plotek.pl z nową aplikacją mobilną

Informacja Prasowa - 06.04.2017
262

Serwis Plotek.pl z zupełnie nową aplikacją mobilną na Androida i iOS

W sklepach Google Play i App Store jest już dostępna nowa aplikacja Plotek.pl – jednego z najpopularniejszych serwisów w kategorii „people”. Użytkownicy znajdą w niej newsy ze świata gwiazd, najnowsze zdjęcia celebrytów, historie zza kulis najważniejszych wydarzeń showbiznesu i niepowtarzalne, ekskluzywne materiały.

Nowa aplikacja została wzbogacona o nowoczesną nawigację ułatwiającą przeglądanie treści oraz możliwość dodawania i przeglądania komentarzy innych użytkowników.

Dotychczasową aplikację Plotek.pl zastąpiła zupełnie nowa, stworzona zgodnie z najnowszymi wzorcami programowania mobilnego. Aplikacja zapewnia użytkownikom lepszy komfort przeglądania treści pochodzących z Plotek.pl – jednego z trzech najpopularniejszych serwisów w kategorii „people”.

W aplikacji Plotek.pl wprowadzono nowy układ treści – użytkownicy mają do wyboru trzy indeksy: z najnowszymi informacjami na temat celebrytów, galeriami zdjęć oraz z wideo. Nowe treści pojawiają się w aplikacji z minuty na minutę, a ich przeglądanie ułatwia nowoczesna nawigacja. Wszystkie materiały można oglądać nie martwiąc się o ilość pobieranych danych – jakość materiałów dostosowuje się do szybkości łącza użytkownika.

Nowa aplikacja to odpowiedź na zmieniające się potrzeby internautów, którzy w przeważającej większość czytają nasze treści właśnie za pośrednictwem urządzeń mobilnych – w ten sposób Plotek.pl przegląda już 60 % naszych użytkowników – mówi Jolanta Lewandowska, dyrektor serwisów People w Agorze.

Nowa aplikacja Plotek.pl jest bardziej interaktywna i angażująca – pozwala użytkownikom na dodawanie i przeglądanie komentarzy oraz, w wersji na urządzenia z systemem Android, ich ocenianie. Użytkownicy aplikacji mogą również dowolnie ustawiać powiadomienia, które chcą otrzymywać od redakcji Plotek.pl.

Nową aplikację Plotek.pl na urządzenia z Androidem można pobrać bezpłatnie z Google Play, a na urządzenia z iOS – z App Store.

W lutym br. serwis Plotek.pl odwiedziło 3,1 mln użytkowników (RU), którzy wykonali w nim ponad 65 mln odsłon*.

* źródło: badanie Gemius/PBI, luty 2017 r.

Comments

comments

262
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...