Plotek.pl liderem w kategorii „people”

Informacja Prasowa - 12.12.2016
284

Plotek.pl poprawił swój wynik w rankingu serwisów plotkarskich

W listopadzie br. serwis Plotek.pl po raz kolejny poprawił swój wynik w rankingu serwisów plotkarskich i po raz pierwszy został liderem tej kategorii. Od lipca br. Plotek.pl wyprzedzał konkurencję na urządzeniach mobilnych, a od listopada br. ma najwięcej użytkowników spośród serwisów w swojej kategorii. Plotek.pl odwiedziło w zeszłym miesiącu 3,8 mln użytkowników (RU). 

W listopadzie br. Plotek.pl miał 3,8 mln użytkowników (www i mobile), którzy wykonali w serwisie ponad 74 mln odsłon wg badania Gemius/PBI*. Tym samym Plotek.pl po raz pierwszy objął pozycję lidera kategorii „people” pod względem liczby użytkowników. Serwis był także najpopularniejszy wśród użytkowników mobilnych – aż 65 proc. wszystkich użytkowników serwisu stanowili internauci korzystający z urządzeń mobilnych.

Plotek.pl od 2007 roku dostarcza internautom najświeższe informacje oraz zdjęcia ze świata gwiazd. Tak dobre wyniki serwisu to rezultat m.in. odświeżenia jego layoutu, który jest teraz bardziej przejrzysty i wygodniejszy dla użytkowników, a także wprowadzenia nowych formatów takich, jak rozmowy na żywo z celebrytami (Facebook Live m.in. z Kingą Rusin, Robertem Burneiką i gwiazdami Warsaw Shore) czy quizy z gwiazdami.

Treści tworzone przez redakcję serwisu Plotek.pl można znaleźć także w aplikacjach mobilnych Plotek.pl i Gazeta.pl LIVE dostępnych na urządzenia z systemami iOS, Android i Windows Phone.

Redaktor naczelną serwisu Plotek.pl jest Agnieszka Bielecka, a jego wydawcą Jolanta Lewandowska.

* źródło danych: badanie Gemius/PBI, listopad 2016 r.

Comments

comments

284
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...