PLL LOT z nagrodą Marka Godna Zaufania 2019

Informacja Prasowa - 03.06.2019
71

PLL LOT z nagrodą Marka Godna Zaufania 2019

W czwartej edycji badania Marka Godna Zaufania 2019, w kategorii „Linie lotnicze” – marka LOT została laureatem, uzyskując największą liczbę wskazań. Polski przewoźnik utrzymał pierwsze miejsce, które w tej kategorii zajmuje od pierwszej edycji plebiscytu. 

Badanie Marka Godna Zaufania odbywa się co roku, sprawdzając poziom zaufania do marek biznesowych. Celem analizy realizowanej przez instytut badawczy Kantar Polska na zlecenie miesięcznika „My Company Polska” jest wyłonienie marek, którym najbardziej ufają przedsiębiorcy w Polsce. Ocenie w tym roku podlegały marki produktów i usług w 26 kategoriach. Respondenci wymienili łącznie ponad 200 marek.

Polskie Linie Lotnicze LOT w kategorii „Linie lotnicze” pozostawiły konkurentów daleko za sobą i ponownie zwyciężyły.

– Kolejny rok i znów tak wspaniały laur dla Polskich Linii Lotniczych LOT. Od 90 lat gościmy pasażerów na swoich pokładach. LOT to nie tylko jeden z 12 najstarszych przewoźników na świecie, ale też dynamicznie rozwijająca się i nowoczesna linia lotnicza w Europie Środkowej i Wschodniej. To pasażer jest zawsze w centrum uwagi, stąd od lat rosnące zaufanie do LOT-u jest dla nas powodem do dumy – mówi Jakub Piotr Panek z Biura Prasowego Polskich Linii Lotniczych LOT.

Jak informuje organizator badania – wszystkie pytania dotyczące marek były otwarte. Dało to równe szanse, jeśli chodzi o nominację, każdej marce, niezależnie od jej wielkości i zasięgu. Odpowiedzi respondentów opierały się w pełni na ich wiedzy i doświadczeniu.

Wierzymy, że zarówno pozycja LOT-u jako narodowego ambasadora, jak i zaufanie do naszej marki będą konsekwentnie rosły. Każdego dnia pracuje na to ponad 3 tysiące osób – dodaje Panek.

Comments

comments

71
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...