PLL LOT wprowadza bezpośrednie połączenia do Singapuru

Redakcja PR - 16.05.2018
12

PLL LOT wprowadza bezpośrednie połączenia do Singapuru

15 maja Polskie Linie Lotnicze LOT rozpoczęły świadczyć dla swoich klientów nowe usługi. Chodzi tutaj o bezpośrednie połączenie do Singapuru. Wczoraj po godzinie 23 wystartował z lotniska Chopina Boeing 787 Dreamliner, kierując się na lotnisko Singapur-Changi. Było to pierwsze tego typu połączenie dla Polaków, chcących dostać się do Nowej Zelandii i Australii.

Wczoraj Polski LOT oficjalnie rozpoczął nowe połączenia z Warszawy do Singapuru. Lot trwa 12 godzin i 15 minut, w tym czasie samolot pokonuje trasę ponad 10 tys. kilometrów.

Lotnisko w Singapurze to jeden z najbardziej kluczowych portów lotniczych świata. Rocznie przemieszcza się po jego obszarze ponad 3 mln pasażerów rocznie.

Jak wynika z relacji Dominika Sipińskiego, analityka lotniczego ch-aviation i Polityki Insight połączenia przesiadkowe w Singapurze będą popularne głównie wśród turystów. Zastanawiające jest czy LOT da radę zbudować wysokopłatny ruch biznesowy. Polskie Linie Lotnicze podpisały umowę code-share oraz porozumienia interline z Air New ZelandQantasJetstar i z Singapore Airlines. Wobec tego pasażerowie będą mogli na jednym bilecie pokonać trasę z Polski do Wietnamu, Indonezji, Tajlandii, Hongkongu czy Nowej Zelandii i Australii.

Po raz pierwszy PLL LOT swoim projektem otwiera się na Australię i Azję Południowo-Wschodnią. Tym samy stają się konkurencją dla Qatar AirwaysEmirates, które z reguły posiadają w swej ofercie lepszej jakości produkt pokładowy i tańsze bilety. Dlatego też polski przewoźnik musi się dobrze przygotować do tej trudnej rywalizacji.

 

 

 

Na podstawie: https://businessinsider.com.pl/firmy/strategie/nowe-polaczenie-pll-lot-z-warszawy-do-singapuru-15-maja-2018/177sv1n

Comments

comments

12
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...