Ogłoszono zwycięzców pierwszej edycji plebiscytu Top Avanti

Informacja Prasowa - 23.12.2016
72

Top Avanti - ogłoszono zwycięzców pierwszej edycji plebiscytu

Ogłoszono zwycięzców pierwszej edycji plebiscytu Top Avanti, organizowanego przez miesięcznik „Avanti” oraz serwis Avanti24. Zwycięzcy w każdej z kategorii zostaną nagrodzeni podczas specjalnej gali 7 lutego br.

Plebiscyt Top Avanti ruszył we wrześniu br. W pierwszym etapie firmy zgłaszały swoje produkty w 11 kategoriach: Odzież, Bielizna, Akcesoria, Obuwie, Biżuteria, Kosmetyki kolorowe, Kosmetyki do pielęgnacji, Kosmetyki do włosów, Kosmetyki – zapach, Kosmetyki apteczne oraz Młoda marka w internecie. Jury, składające się z przedstawicieli redakcji miesięcznika „Avanti” i serwisu Avanti24, wybrało z każdej kategorii po 5 produktów, na które internauci mogli oddawać głosy w serwisie Avanti24. Przez ostatnie tygodnie jury testowało produkty i obradowało – rezultaty glosowania internautów i obrad jury w postaci listy zwycięzców można znaleźć w serwisie Avanti24.

Celem plebiscytu Top Avanti 2016 było wskazanie czytelnikom miesięcznika „Avanti” oraz użytkownikom serwisu Avanti24 najbardziej wartościowych i godnych polecenia produktów spośród tych dostępnych na polskim rynku. Jednocześnie plebiscyt miał za zadanie wyłonienie zwycięzców w poszczególnych kategoriach, co w przyszłości pozwoli na budowanie wizerunku uczestników jako liderów w swoich branżach w Polsce.

Nagrody w postaci statuetek Top Avanti 2016 zostaną wręczone podczas specjalnej gali, która odbędzie się we wtorek, 7 lutego br. w Pin Up Studio przy ul. Nowogrodzkiej 84/86 w Warszawie.
Top Avanti

Comments

comments

72
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...