Play kończy z roamingiem

Redakcja PR - 14.06.2017
256

Play kończy z roamingiem

Od 15 czerwca klienci Play będą mogli bez dodatkowych opłat korzystać ze swoich pakietów na terenie całej Unii Europejskiej.

Od jutra użytkownicy Play będą mogli cieszyć się z braku opłat roamingowych. Tym samym operator telekomunikacyjny z fioletowym logo zrównał się z T-Mobile czy Orange, w których opłat nie ma już od pewnego czasu.

 

 

W przypadku ofert abonamentowych ceny oraz limity danych są uzależnione od taryfy, z której korzysta Klient. Na przykład w ofercie Formuła Duet M Klienci mogą rozmawiać i SMSować bez limitu w krajach UE a dodatkowo mają do dyspozycji do 4,26 GB dla dwóch osób na korzystanie z internetu w roamingu UE.

Klienci biznesowi, którzy wybiorą ofertę SIM Formuła Biznes BOX mogą korzystać bez ograniczeń  z połączeń głosowych i SMSów a dodatkowo mają do 2,47 GB Internetu w UE co miesiąc, dla każdej karty SIM.

W przypadku Klientów ofert przedpłaconych limity GB uzależnione są od oferty, z jakiej korzysta dany użytkownik z uwzględnieniem wybranej oferty promocyjnej – na przykład pakiet 600 MB za 5 zł na 30 dni umożliwia korzystanie z internetu w UE bez dodatkowych opłat do limitu 0,25 GB, a pakiet 2GB za 9zł na 30 dni daje 0,45 GB internetu w UE.- Czytamy w komunikacie Play.

Twarzą kampanii została Martyna Wojciechowska, znana podróżniczka.

martyna-edit

Comments

comments

256
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...