Planeta.fm w nowej odsłonie

Informacja Prasowa - 13.12.2017
262

Planeta.fm w nowej odsłonie

Serwis internetowy Planeta.fm należący do Grupy Eurozet zmienia się w portal informacyjno-rozrywkowy.

Informacje typu weird news i rozrywka – to treści, które od dziś można znaleźć na Planeta.fm. Wydawcy zdecydowali się też na wprowadzenie nowego działu „GRAwitacja”, w którym pojawią się artykuły dotyczące zaawansowanych technologii i najpopularniejszych gier: recenzje, wywiady oraz relacje z wydarzeń związanych z dziedziną e-sportu. Dotychczasowe treści muzyczne będą systematycznie przenoszone na serwis radiostacja.pl. Również tam będzie można nadal słuchać internetowego radia Planeta.fm.

Udoskonaliliśmy funkcjonalności, odświeżyliśmy nawigację na stronie oraz szatę graficzną. Przy artykułach umieszczone są emotikony, dzięki czemu czytający od razu wiedzą, jakiego rodzaju jest to wiadomość. Użytkownicy Planeta.fm to osoby aktywne, z poczuciem humoru i dystansem do świata. Wierzę, że zmiany przypadną im do gustu.” .– MÓWI TOMASZ SOFUŁ, DYREKTOR DZIAŁU ON-LINE EUROZET

Ponadto, w serwsie Planeta.fm wprowadzone zostały usprawnienia przeglądania strony na urządzeniach mobilnych.
Za przygotowanie i wdrożenie wszystkich zmian odpowiedzialny jest zespół on-line Eurozet, a wydawcą portalu Planeta.fm – Mateusz Patyk.
Według ostatnich badań Planeta.FM miała 450 tysięcy realnych użytkowników oraz najlepszy wynik odsłonowy w historii na poziomie 1,8 mln PV.

Comments

comments

262
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...