Plac Unii nagradza klientów bonami i wspiera swoich najemców

Informacja Prasowa - 03.08.2020
154

Plac Unii nagradza klientów bonami i wspiera swoich najemców

Plac Unii nagradza klientów bonami i wspiera swoich najemców

Wakacje to ulubiony czas wszystkich łowców okazji. W ramach trwających wyprzedaży można bowiem uzupełnić garderobę lub kosmetyczkę w bardzo okazyjnych cenach obniżonych nawet o 70 procent. Plac Unii City Shopping przygotowało dodatkową atrakcję dla klientów, dzięki której zakupy staną się jeszcze bardziej ekscytujące. W czasie nowej akcji pod hasłem „Parę kroków od paragonu do bonu” stołeczne centrum handlowe będzie nagradzać swoich gości bonami o wartości 50 i 100 złotych, które będzie można zrealizować do końca sierpnia w sklepach, lokalach gastronomicznych i punktach usługowych Placu Unii.   

W tegoroczne lato Plac Unii City Shopping zdecydowało się udowodnić, że wizyta w centrum handlowym w okresie sezonowych wyprzedaży może być jeszcze przyjemniejsza. W ramach akcji „Parę kroków od paragonu do bonu”, klienci będą mieli szansę zdobyć bony na kolejne zakupy. Łącznie Plac Unii wyda ich ponad 1000 sztuk!

Wszyscy goście, którzy zrobią zakupy w sklepach, restauracjach oraz punktach usługowych w dniach 3-14 sierpnia br. w Placu Unii, otrzymają w prezencie bony będące równowartością wynoszącą aż 40 i 30 procent sumy ich wcześniejszych paragonów.

Zasady akcji są niezwykle proste. Wystarczy zrobić zakupy na łączną kwotę 250 złotych (maksymalnie na trzech paragonach), by otrzymać bon o równowartości 100 złotych lub na kwotę 150 złotych (maksymalnie na dwóch paragonach), by otrzymać bon o nominale 50 złotych. Następnie należy udać się z paragonami do Punktu Obsługi Akcji na poziomie -1 i wymienić je na bony. Potem można już cieszyć się kolejnymi zakupami na koszt Placu Unii.

Najbardziej ekscytująca zabawa czeka jednak klientów, którym uda się zebrać najwięcej paragonów. Każda osoba biorąca udział w akcji może bowiem zrealizować w danym sklepie jednocześnie aż 5 zebranych bonów, zyskując łącznie nawet 500 złotych.

Comments

comments

154
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...