Piotr Żyła – król śmieszków polskiej reprezentacji skoczków narciarskich

Redakcja PR - 13.03.2017
144

Piotr Żyła po raz kolejny pokazał rewelacyjny dystans i poczucie humoru

Piotr Żyła nie od dziś znany jest z fantastycznego dystansu do siebie i poczucia humoru. Niejednokrotnie ujawniał to podczas rozmów z dziennikarzami i na swoim Facebooku.

Podczas rozmowy dziennikarza TVP z Dawidem Kubackim, w kadr niespodziewanie wszedł z nartami nie kto inny jak Piotr Żyła. We właściwym sobie stylu zasygnalizował, że czas już kończyć wywiad. Zobaczcie sami:

To nie pierwszy tego typu „wybryk” złotego medalisty mistrzostw świata z Lahti. Żyła słynie z żartobliwych powiedzonek, które błyskawicznie rozchodzą się po sieci i zdobywają popularność. Z wielu wypowiedzi polskiego skoczka przebija także niesamowita skromność. Jak z tej po wygranym „ex equo” z Gregorem Schlierenzauerem.

Jakoś się na tym podium pomieściliśmy. To wielka gwiazda skoków, fajnie, że stanąłem właśnie obok niego. Poza tym on jest już w tym staniu na podium doświadczony, a dla mnie to był debiut. Muszę przyznać, że mi się to spodobało.- Dziennik Zachodni źródło.

Lub tej:

Nie czuję się gwiazdą, nie chcę nią być. Wolę stać z boczku – Sport SE źródło .

Dzięki osobistemu urokowi i niewymuszonemu poczuciu humoru Piotr Żyła cieszy się ogromną popularnością – na Facebooku ma ponad 1,28 mln fanów! Wszystkie wpisy Żyły okraszone są emotikonami, zawsze w pozytywnym tonie. To fani uwielbiają.

Z wizerunkowego punktu widzenia – nic nie sprawdza się tak dobrze jak naturalność. To największa siła Piotra Żyły. Polski skoczek udowadnia, że bez wielkich budżetów i wysiłków agencji PR da się zbudować fantastycznie funkcjonującą markę osobistą.

Zdjęcie wyróżniające: Andrzej Iwańczuk, agencja Reporter

Comments

comments

144
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...