Piotr Osiński w składzie jury Cannes Lions 2023

Informacja Prasowa - 25.04.2023
59

Będzie oceniał zgłoszenia w tegorocznym festiwalu Cannes Lions w kategorii Brand Experience & Activation. 

Piotr Osiński, Regional Creative Director w VMLY&R Poland, będzie oceniał zgłoszenia w tegorocznym festiwalu Cannes Lions w kategorii Brand Experience & Activation. 

Piotr Osiński, Regional Creative Director w VMLY&R Poland, w ciągu 15 lat kariery zawodowej Piotr zdobył ponad 80 nagród branżowych, w tym: Cannes Lions, Clio, LIA, Eurobest, Dubai Lynx, Golden Drum, Effie i inne. W tym roku będzie także zasiadał w jury festiwalu Golden Drum, który odbędzie się 9-10 października.
Kategoria Brand Experience & Activation skupia się na kompleksowym budowaniu marek z wykorzystaniem m.in. projektowania doświadczenia konsumentów i ich pełnego angażowania poprzez dostępne touchpointy. Piotr Osiński zasiądzie w shortlisting jury ​tej kategorii.
Cannes Lions International Festival of Creativity to największy międzynarodowy festiwal kreatywności i reklamy, który od lat jest jednym z najważniejszych punktów odniesienia i globalnym wyznacznikiem kierunku rozwoju branży. W tym roku odbędzie się jego jubileuszowa, 70. edycja. W konkursie oceniane są prace w wielu obszarach – od rozwoju produktów i usług, przez tworzenie i realizację strategii komunikacji, po siłę ich oddziaływania na odbiorców. Wśród jury znajdują się reprezentanci globalnych brandów, a także eksperci posiadający potwierdzone kwalifikacje i doświadczenie w branży kreatywnej.
w 2021 roku w jury Cannes Lions zasiadał Dawid Szczepaniak, Chief Creative Officer VMLY&R Poland.

Comments

comments

59
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...