Piotr Osiński mentorem w D&AD New Blood Academy

Informacja Prasowa - 21.10.2020
45

Piotr Osiński mentorem w D&AD New Blood Academy

Piotr Osiński mentorem w D&AD New Blood Academy

Organizatorzy konkursu D&AD we współpracy z holdingiem reklamowym WPP uruchomili program dla najzdolniejszych młodych adeptów reklamy. Piotr Osiński, regional creative director w VMLY&R Poland, został zaproszony do prestiżowego grona mentorów D&AD New Blood Academy.

Ołówek to dopiero początek

Wśród kategorii konkursowych D&AD, jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń dla twórców i osób związanych z branżą kreatywną, możemy znaleźć laureatów New Blood Pencil. Wyróżnienia dla najzdolniejszych młodych w branży kreatywnej były tylko preludium do tego, co organizatorzy konkursu D&AD we współpracy z WPP, największym holdingiem reklamowym na świecie, dla nich przygotowali.
Zdobywcy statuetek w kategorii New Blood Pencil do połowy sierpnia mieli okazję zgłosić się na bootcamp, którego celem było wyłonienie tych, którzy zajmą prestiżowe miejsca w New Blood Academy. Od 7 do 18 września kandydaci brali udział w warsztatach, rozmowach i zadaniach praktycznych, a to wszystko w trybie online. Wyłonione grono kilkunastu najzdolniejszych, młodych kreatywnych od września 2020 do marca 2021 roku będzie miało okazję poszerzać swoje kompetencje oraz nawiązywać kontakty z uznanymi ekspertami branży kreatywnej.
W międzynarodowym gronie mentorów znalazł się Piotr Osiński, regional creative director w VMLY&R Poland. Z branżą reklamową związany od niemal 14 lat. Na swoim koncie ma pracę dla ponad 30 marek i ponad 50 nagród reklamowych, w tym Cannes Lions, Clio, Eurobest, Dubai Lynx, Golden Drum czy Effie.

Comments

comments

45
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...