Piotr Osiński i Aleksander Frydrych dołączają do działu kreacji VMLY&R

Informacja Prasowa - 16.01.2020
131

Piotr Osiński i Aleksander Frydrych dołączają do działu kreacji VMLY&R

Od stycznia 2020 roku Piotr Osiński jako regional creative director kieruje pracą zespołu realizującego projekty dla marek z portfolio Grupy Danone. Z kolei Aleksander Frydrych na stanowisku associate creative director w duecie z Adamem Smereczyńskim odpowiada w agencji za zespół 14 osób i obsługę takich marek jak m.in. Wyborowa, Lay’s, Doritos, Tic Tac czy BNP Paribas.

Piotr Osiński tworzy i pasjonuje się reklamą od ponad 13 lat. Przez ostatnie 2 lata jako executive creative director w Wunderman w Dubaju kierował całym działem kreacji w regionie Bliskiego Wschodu. Wcześniej spędził 6 lat w Saatchi&Saatchi IS, gdzie przez ostatni czas jako associate creative director odpowiedzialny był za globalny, digitalowy scope of work dla marki Duracell i regionalną pracę dla Microsoft i GSK. Na swoim koncie ma pracę dla ponad 30 marek i ponad 50 nagród reklamowych, w tym Cannes Lions, Clio, Eurobest, Dubai Lynx, Golden Drum czy Effie.

Uwielbia wymyślać reklamy, a w wolnych chwilach bajki dla swoich dzieci.

Urodzony w 1982 roku Aleksander Frydrych miał być pianistą, później programistą – został człowiekiem od reklamy. Pracę w branży zaczynał dwanaście lat temu w Leo Burnett. Doświadczenie zdobywał m.in. w Change Integrated, Walk Digital czy Grey Group. Nagrodzony kilkudziesięcioma nagrodami w konkursach kreatywnych w Polsce i na świecie. Z ciekawszych projektów, które współtworzył, wymienić warto: „Kulturyzator Frugo” – nagrodzony pierwszym w historii konkursu KTR Grand Prix za projekt komercyjny, „Szacun Tropików” – wysoko zasięgową kampanię za 13 złotych dla fundacji Integracja czy „Nie chcę być strażakiem” – nagrodzoną lwem na festiwalu w Cannes.

Prywatnie fan science fiction, entuzjasta gier komputerowych jako form fabularnych. Ojciec dwójki rozrabiaków.

Comments

comments

131
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...