Piotr Laskowski nowym naczelnym MURATORA

Redakcja PR - 25.01.2018
212

Piotr Laskowski nowym naczelnym MURATORA

Piotr Laskowski obejmie 1 lutego stanowisko redaktora naczelnego MURATORA. Będzie kierował nową strukturą redakcyjną obejmującą miesięcznik „Murator”, Wydania Specjalne Muratora, serwis internetowy Muratordom.pl i wydanie cyfrowe Murator.pl.

Dotychczasowa redaktor naczelna miesięcznika „Murator” Anna Wrońska rozstaje się z Grupą ZPR Media.

W ramach reorganizacji segmentu Budowa redakcje prasowe i internetowe zostały skonsolidowane i podlegają nowemu redaktorowi naczelnemu Piotrowi Laskowskiemu. Jego zastępcą została Małgorzata Majkowska, dotychczasowa redaktor naczelna Wydań Specjalnych Muratora.

– Zmiana ma na celu integrację działań redakcyjnych w druku i w Internecie oraz stworzenie wspólnej strategii budowania kontentu dla „Muratora”, Wydań Specjalnych Muratora, serwisu Muratordom.pl i wydań cyfrowych. Pozwoli to nam uzyskać efekt synergii w segmencie tytułów budowlanych o charakterze popularnym – mówi Anna Kamińska, dyrektor zarządzająca segmentem budowlanym.

Piotr Laskowski związany jest z redakcją „Muratora” od 2003 roku. Jest popularyzatorem wiedzy o budownictwie, współpracował z wieloma redakcjami pism o tej tematyce i przez wiele lat pełnił funkcję redaktora działu instalacje w miesięczniku „Murator”. Wcześniej pracował w branży budowlanej jako projektant. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej.

Comments

comments

212
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...